Podlahy v moderních bytech v Českých Budějovicích, to už nejsou jen panelákové parkety a plastové lino. Typickým základem současného bydlení je kvalitní plovoucí, anebo lepená podlaha. Služba Podlahy České Budějovice zajišťuje prodej a kvalitní pokládky podlah z osvědčených materiálů, s důrazem na rychlost, kvalitu a nízké ceny.

Podlahářství Podlahy České Budějovice : podlahy a koberce od A do Z

Podlahy České Budějovice zaměstnávají kvalifikované podlahářeBydlíte v Českých Budějovicích nebo v okolí Českých Budějovic a přejete si mít v bytě kvalitní podlahy nebo koberce ? Pak je zde právě pro Vás služba Podlahy České Budějovice. Zajistíme komplexně realizaci Vaší nové podlahy od A do Z bez stresů s obchodníky a uspěchanými řemeslníky. Naši kvalifikovaní podlaháři  provádějí veškeré podlahářské práce: prodej a dodávky podlah a koberců, pokládání podlah a pokládání koberců všech druhů od prověřených výrobců v Českých Budějovicích a v okolních obcích.

 

Jaké nabízíme a pokládáme podlahy v Českých Budějovicích

Podlahy České Budějovice – divize podlahářského cechu Ekomplex se zaměřením na podlahy, koberce a další podlahové krytiny, to jsou odborní pracovníci našeho podlahářství České Budějovice, kteří provádějí prodej podlah , pokládání podlah a renovace podlah všech běžných výrobních technologií a z prověřených materiálů v oblasti města České Budějovice a v okolí. Nakupujeme a pokládáme pouze podlahy kvalitních světových i tuzemských značek a vyhýbáme se pokládání podlah z materiálů, které nemohou splňovat dlouhodobě představy zákazníka o užitné hodnotě budoucí podlahy

Pokládka podlahy České Budějovice našimi podlaháři

Poskytované podlahářské služby Podlahy České Budějovice

Pokládka podlahy České Budějovice našimi podlaháři

 

Služby podle materiálu podlahy

Služby podle způsobu pokládání podlahy

  


 Kontaktujte naše podlahářství Podlahy České Budějovice

 

Volejte : 840-840-600

 

… anebo nám pohodlně zašlete dotaz, nezávaznou poptávku nebo objednávku na podlahářské práce

 Poptávka na podlahy České Budějovice

Požádat o nabídku na podlahy České Budějovice

 • Posuďte v pohodlí domova naši nabídku pokládky podlahy či koberce, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence v Českých Budějovicích, a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na položení Vaší nové podlahy nebo koberce, anebo renovaci podlahy staré.
 • Materiál vybrané podlahy nebo koberce v Českých Budějovicích či v Jihočeském kraji můžete výhodně objednat přímo u nás, případně si ho zajistíte sami.

    

  

Podlahy České Budějovice a okolí

Mapa

Podlahářské služby pro město České Budějovice a okolní obce zajišťuje podlahářství

Bc. Petr Jíša

Administativní sídlo:
K. Chocholy 1285/6, České Budějovice 2
IČ: 62506315


Provozovna: České Budějovice


Telefony

  

Co zahrnuje služba Podlahy České Budějovice ? 

 Komplexní služba Podlahy České Budějovice, to je 10 kroků k realizaci Vaší představy o nové podlaze :

 1. Konzultace záměru se zákazníkem – vyslechneme si Vaši představu o uvažovaném typu a pokládce podlahy a navrhneme nejefektivnější cestu k její realizaci našimi podlaháři. Není-li Váš záměr dle našich zkušeností vhodným řešením, navrhneme Vám vhodnější alternativu tak, aby výsledkem byla Vaše spokojenost s výsledkem. Podlaháři Podlahy České Budějovice ctí Vaši představu.
 2. Zpracujeme cenovou nabídku – spočítáme cenu materiálu a potřebných prací a předložíme Vám ji k odsouhlašení. Nebudete-li s cenovou nabídkou spokojení, navrhneme levnější alternativu, nebude-li zcela v rozporu s očekávanými vlastnostmi budoucí podlahy. Podlahy České Budějovice respektují Váš zájem na rentabilitě investice.
 3. Uzavření smlouvy o dílo – dohodnuté řešení včetně závazné ceny stvrdíme naším podpisem a zbavíme Vás obav z budoucího výsledku a ceny. Bude-li z nějakých důvodů nutné v reálu cokoli změnit, včas navrhneme dodatek smlouvy. Podlahy České Budějovice garantují dohodnuté podmínky.
 4. Dodávka materiálu podlahy – v souladu s Vaší volbou a uzavřenou smlouvou o dílo zajistíme dodávku materiálu podlahy od výrobce či dovozce na místo montáže. Pohlídáme si, aby materiál byl z jedné výrobní série a nedošlo tak na ploše podlahy k odchylkám ve vzorech, barvě nebo jiných vlastnostech. Podlahy České Budějovice dbají na kvalitu materiálu.
 5. Demontáž staré podlahy – provedeme odbornou a opatrnou demontáž původní podlahy s maximálním aspektem na minimální prašnost, provozní hluk a s ohledem na vybavení Vaší domácnosti. Zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci staré podlahy, nemáte-li s ní jiné záměry. Podlahy České Budějovice Vás zbaví starostí se stavebním odpadem.
 6. Příprava podkladu podlahy – velmi důležitou podmínkou pro zajištění dlouhodobě stabilních a očekávaných vlastností podlahy je důkladná a přesná příprava podkladu – vyrovnání nerovností, nivelace, příprava roštu a další práce vyžadující přesnost, zkušenosti a odpovídající výbavu. Podlahy České Budějovice dbají na poctivou přípravu.
 7. Pokládka podlahy – přesná a s důrazem na výrobcem doporučený postup provedená pokládka podlahy je vizitkou kvalifikovaného podlaháře, proto si na této práci dáme maximálně záležet. Chyby v této fázi práce se neodpouštějí a jakékoli opomenutí nebo nepřesná práce by byla na budoucí podlaze navždy patrná. Podlahy České Budějovice mají zájem o Vaše dobré reference.
 8. Zalištování podlahy – estetické provedení přechodů, rohů a zakončení podlahy je důležitou součástí procesu pokládání podlah. Teprve tímto je vlastní plovoucí podlaha dokončená a připravená k dlouhodobému používání. Podlahy České Budějovice dotáhnou vždy práci do konce.
 9. Úklid místnosti a zbytků materiálu – nezanecháme za sebou nepořádek, naopak Vám předáme místnost s novou podlahou v takovém stavu, abyste se do ní mohli rovnou nastěhovat a vychutnat si kouzlo nové podlahy bez starostí s úklidem. Podlahy České Budějovice za sebou zanechávají vždy čisté pracoviště.
 10. Předání dokončené práce – výsledek naší práce si prohlédnete, odstraníme případně zjištěné nedostatky a až bude vše v naprostém pořádku a podle Vašich představ, provedeme konečné vyúčtování naší práce. Podlahy České Budějovice na Vás nezapomenou ani v garanční lhůtě.

 

  


 

POPTÁVKA PODLAHY / KOBERCE ON-LINE TELEFON

 Potřebuji dohodnout :

 • Prodej podlahy / koberce
 • Dodávku podlahy / koberce
 • Pokládku podlahy / koberce
 • Renovaci podlahy
 • Jiné podlahářské práce

Poptávka zdarma na podlahy České Budějovice

Podlahářské práce České Budějovice - telefon zelená linka 800 888 801

   


Provozní doba podlahářství – Podlahy České Budějovice

Telefonovat nám můžete v této provozní době :

Pondělí 7.00 – 19.00
Úterý 7.00 – 19.00
Středa 7.00 – 19.00
Čtvrtek 7.00 – 19.00
Pátek 7.00 – 19.00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Posílat dotazy dotazníkem nám můžete 24 hodin 7 dní v týdnu


 

Vybírejte podlahy s rozumem

Přáli byste si, aby Vaše podlaha nakoupená v Českých Budějovicích vydržela co nejdéle ? Chcete se z Vaší podlahy radovat a nebýt dlouhá léta zoufalí ze špatného nákupu ?  Kupujete podlahu na delší dobu než je dvouletá záruka ?

Plovoucí podlahy České Budějovice - nebojte se nás zeptatPak doporučujeme seznámit se ještě před nákupem důkladně s nabídkou materiálů pro podlahy. Prodejny podlahovin nejen v Českých Budějovicích útočí na zákazníky v prvé řadě cenou a vzhledem podlahových materiálů. Díky současným technologiím a levným dovozům z asijských zemí či z Polska není zvláště v obchodních domech v Českých Budějovicích problém dostat se s cenou podlahy na úroveň, která kupujícím vyráží dech – zvlášť když na první pohled vypadá materiál navlas stejně jako podlaha nabízená specializovanou prodejnou za dvoj až trojnásobnou cenu.

Jenže právě na tohle levní výrobci žehrají – design a cena prodává, dovnitř podlahové desky laik nevidí. Avšak co není vidět, to má zásadní vliv na vlastnosti a životnost podlahy. Jádro slisované z levného dřevního nebo jiného biologidkého či syntetického odpadu nemůže mít nikdy vlastnosti ani zdaleka dosahující pružnosti, pevnosti, odolnosti a přesnosti zpracování jádra kvalitních podlah, na jejichž vývoj obětovali výrobci často značnou část svých prostředků.

 

Jak poznáme levnou nekvalitní podlahu

 • Jednotlivé lamely na sebe nepřesně navazují, hrbolaté spoje lze snadno nahmatat 
 • U sebedůkladněji slícované podlahy jsou jasně zřetelné spáry mezi lamelami
 • Podlaha se při chůzi prohýbá, což po krátkém čase způsobí rozestoupení lamel
 • Chůze po podlaze je velmi hlučná, ozývá se praskání, skřípění a jiné nelibé zvuky
 • Pouze drobné poškození tenké pochozí vrstvy je ihned viditelné
 • Vzhled pochozí vrstvy podlahy již po roce neodpovídá stavu nové podlahy
 • Dochází k odlupování hran lamel v místech spojů a zámků
 • Vylití i malého množství tekutiny na podlahu anebo časté čištění má za následek bobtnání podlahy
 • Po cca 2 – 3 letech je podlaha zralá na výměnu

 

 Podlahy České Budějovice – zaručená kvalita značkové podlahy

Naši podlaháři v rámci služby Podlahy České Budějovice dodávají výhradně značkové plovoucí podlahy i podlahy tradiční světových a tuzemských výrobců. Jádrem našich služeb jsou tyto značky podlah :


Prodáváme a pokládáme dřevěné podlahy těchto výrobců

  Kliknutím na logo výrobce přejděte na vzorník podlahovin a ceník dřevěných podlahProdáváme a pokládáme laminátové podlahy těchto výrobců

 

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník laminátových podlah Prodáváme a pokládáme korkové podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník korkových podlah Prodáváme a pokládáme bambusové podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník bambusových podlah Podlahářství Ekomplex v Jihočeském kraji

Provozujeme podlahářství ve všech větších městech Jihočeského kraje. Vyberte nejblišší zastoupení :

Podlahy České Budějovice Centrální dispečink podlahářství České Budějovice pro Jihočeský kraj a České Budějovice
Podlahy Tábor Podlahářské práce na Táborsku (Podlahářství Tábor)
Podlahy Písek Podlahářské práce v Písku a okolí(Podlahářství Písek)
Podlahy Strakonice Podlahářské práce na Strakonicku (Podlahářství Strakonice)
Podlahy Jindřichův Hradec Podlahářské práce na Jindřichohradecku Podlahářství Jindřichův Hradec)
Podlahy Český Krumlov Podlahářské práce na Českokrumlovsku (Podlahářství Český Krumlov)
Podlahy Prachatice Podlahářské práce v Prachaticích a okolí (Podlahářství Prachatice)
Podlahy Blatná Podlahářské práce na Blatensku (Podlahářství Blatná)
Podlahy Milevsko Podlahářské práce na Milevsku (Podlahářství Milevsko)
Podlahy Vimperk Podlahářské práce na Vimpersku (Podlahářství Vimperk)
Podlahy Vodňany Podlahářské práce na Vodňansku (Podlahářství Vodňany)
Podlahy Týn nad Vltavou Podlahářské práce v Týnu nad Vltavou (Podlahářství Týn nad Vltavou)
Podlahy Soběslav Podlahářské práce na Soběslavsku (Podlahářství Soběslav)
Podlahy Kaplice Podlahářské práce na Kaplicku (Podlahářství Kaplice)
Podlahy Trhové Sviny Podlahářské práce Trhové Sviny (Podlahářství Trhové Sviny)
Podlahy Třeboň Podlahářské práce na Třebonsku (Podlahářství Třeboň)
Podlahy Dačice Podlahářské práce na Dačicku (Podlahářství Dačice)


Služby Ekomplex poskytované přímo pro město České Budějovice


 

[[sluzby-ex-jihocesky]]


print