Narowood Life

Dřevěná třívrstevná podlaha Narowood Life je ideálním řešením pro Vaši domácnost nebo kancelář. Je k dostání ve dvou třídách kvalit: Naturell a Classic. Dbejte na vhodný výběr typu dřeva.

Dřevěné podlahy Narowood LifeSkladba materiálu

Zámek – Uniclic vykazuje nejpřesnější zpracování, je opatřen vrstvou parafínu, která usnadňuje uzamknutí lamely – jednodušší pokládka. Vrstva parafínu vyřešila dnes známý problém většiny výrobců dřevěných zámkových podlah, a to vrzání při chůzi.

Nášlapná vrstva čtyřstranně lepená – naprosto odolná proti vniknutí vody z čelních spojů do lamelek. Nášlapná vrstva má exaktní  čisté zpracování čelních spojů, není přípustné tmelení (naprosto všichni konkurenti běžně čelní spoje u třípásů tmelí).

Střední vrstva – je z tvrdého dřeva – Hevey, která je výrazně tvrdší než smrk. Díky velké stabilitě při teplotních a vlhkostních změnách podlahy je na podlahovém vytápění výrazně stabilnější než běžná konkurence se střední smrkovou vrstvou.

Protitahová deska – je opatřena jednou vrstvou UV laku. Tato vrstva zvyšuje odolnost vůči průniku vlhkosti z podkladní vrstvy.


Popis kvalitativních tříd evropských dřevin:

Exclusive – jednotný výběr, malé barevné rozdíly, bez běli, malé světlé suky, sjednocená kresba dřeva

Select – sjednocená kresba dřeva, malé barevné rozdíly, malé zdravé suky a jádra, malé skvrny charakteristické pro danou dřevinu

Natura – přírodní barevné rozdíly, viditelné světlé rozdíly dřeva, malé suky

Exotické dřeviny – mohou se vyskytovat barevnostní rozdíly, které jsou dány osobitým charakterem a prostředím, ve kterém tyto dřeviny rostou


Kolekce dřevěných podlah Narowood Life

Dub classic Dub naturell Buk classic
Buk naturell Jasan classic Jasan naturell
Javor kanadský naturell Třešeň americká naturell Merbau naturell
Ořech americký naturell Bambus přírodní Bambus coffee
Hevea classic Hevea naturell

Parametry podlahy

Délka lamely 2230 mm
Šířka lamely 198 mm
Celková tl.lamely 16 mm

Informace o dostupnosti u prodejce

  • Velikost balení závisí na konkrétním typu dřeviny
  • Konstrukce spoje – systém nelepeného spoje Uniclick

 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  odbornou pokládku dřevěné podlahy Narowood Dream našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print