Linoleum – praktičnost a styl pro všechny podlahy


Linoleum již dnes není jen lacinou podlahovinou určenou k hromadnému překrytí betonových podlah paneláků. Pro svoje kvality, estetiku a praktičnost si nachází cestu do mnoha moderních domácností. Projděte se s námi nabídkou linoleových podlah, které nabízíme společně s odbornou pokládkou našimi zkušenými podlaháři.

 Linoleum z nabídky prověřených výrobců

Linoleum-nabídka

Vybrali jsme pro Vás nabídku mnoha typů a barevných kreaci linolea tří předních prověřených světových výrobců, které naši podlaháři pokládají u zákazníků mnoho let a mají s nimi nejlepší zkušenosti. U každého výrobce najdete orientační ceník podlahy z linolea umístěný pod vzorníkem. Pohodlně se usaďte a v klidu u kávy si najděte linoleum, po kterém byste si přáli doma chodit. Naše podlahářství se pak postará o jeho odbornou pokládku, abyste se mohli z krásy a užitku linolea těšit dlouhá léta.

 Armstrong

Armstrong je světový výrobce podlahovin, který pravidelně vyhrává soutěže týkající se designu a vývoje podlah. Armstrong je lídrem na světovém trhu s linoleem a díky opravdu široké nabídce různých vlastností a dekorů podlah si určitě vybere každý. Armstrong DLW Linoleum a podlahy z PVC jsou vhodné do všech typů interiéru, od kuchyní a dětských pokojíčků až po operační sály. DLW Linoleum je díky svému 99% přírodnímu složení antistatické, teplé na bosé nohy a díky patentovaným povrchovým technologiím PUR a LPX i vysoce odolné proti mechanickému poškození. DLW Linoleum je také hypoalergenní a antibakteriální. Přestože Armstrong vyrábí linoleum hlavně pro komerční použití a vysoké technické nároky, jsou podlahy DLW Linoleum velmi vhodné i do domácností.

 FORBO

Forbo flooring systems je leadrem na ve vývoji a výrobě kvalitních podlahových systémů. 70. letá tradice a většinový podíl na celosvětovém trhu s podlahovinami je dostatečným důkazem kvality jejich výrobků. Značka Forbo se spouje s trvanlivostí, šetrností k přírodě a inovativností. Rozmanitost produktů Forbo je obrovská, zahrnuje mimo jiné i několik produktových řad celosvětově oblíbené podlahoviny Marmoleum ® , která je řadou podlahářských firem považována za typického představitele přírodního linolea.

 MEISTER

„MEISTER – Značka pro profesionály a všechny lidi, kteří mají rádi dokonalost.“ Tak zní motto světoznámého německého výrobce přírodního linolea a korkových podlah. Rodinná firma z dlouhou tradicí patří mezi špičky v oboru nejen pro kvalitu svých výrobků, ale především díky své ekologické výrobě a šetrnosti k životnímu prostředí. V roce 1993 získali jako první prestižní označení ekologických výrobků „Blauer Engel“ a toto označení nese taky většina jejich výrobků. V roce 2010 dokonce vyřadili z nabídky všechny povrchy z tropického dřeva jejichž těžba vážně narušuje životní prostředí.

CORKART

CORKART Lino Concept je řada vysoce kvalitních a ekologicky čistých podlah z přírodního linolea. Navazuje tak na světový trend, který naznačuje, že se přírodní linoleum stává světově nejpopulárnější podlahovinou. Nejsou to pouze výborné technické vlastnosti, ale především ekologičnost výrobního procesu a skvělý estetický efekt pro výzdobu interiéru. Podlahy z přírodního linolea CORKART jsou natřeny ochraným nátěrem na vodní bázi LinoShield, který chrání před opotřebením a zároveň usnadňuje údržbu. Dodává taky podlahám matný povrch a tím nižší odraz světla. Díky spojům UNICLICK je pokládka velmi rychlá a přesná.


Nejste ještě rozhodnutí pro linoleum ?

 

Devatero dobrých důvodů pro podlahy z linolea

  1. Nízká cena linolea – ve srovnání s cenami podlah z přírodních materiálů
  2. Velký výběr vzorů a barevných odstínů – není omezen jen několika odstíny jedné barvy
  3. Barevná, tvarová a vzorová stálost bez ohledu na výrobní šarši
  4. Měkký došlap a pružnost, anebo naopak vysoká tvrdost – určíte si sami podle zamýšleného použití
  5. Nízká hlučnost při chůzi – Vaše kroky neuslyší všichni Vaši sousedi
  6. Výborná tepelná a zvuková izolace – důležité pro pocit domácí pohody
  7. Snadná údržba – linoleum je hygienická krytina a lze ji omývat vodou i desinfekčními prostředky
  8. Dlouhá životnost – 10 – 30 let podle intenzity zatěžování
  9. Rychlost pokládky – podlahu pro celou místnost lze položit z jednoho kusu linolea za 10 minut

Výběrem podlahy z linolea starost nekončí – linoleum je potřeba kvalitně položit

Pokládka laminátové podlahy

Nakonec nezapomeňte, že podstatnou podmínkou Vaší spokojenosti s novou podlahou je kvalitně provedena pokládka linolea zkušenými podlaháři. Máte-li podlahu z linolea vybranou, rádi splníme Vaše představy o rychlém, kvalitním a levném položení linoleové podlahy.Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu linoleum a Marmoleum ® vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové podlahy z linolea rádi, ochotně a především zdarma. 

 Linoleum a podlahy z linolea v České  republice odborně pokládají naše podlahářství

<> /td>
Linoleum PrahaLinoleum v Praze a Středočeském kraji
Linoleum BrnoPodlahářské služby pro Brno a Brněnský kraj, jižní Moravu
Linoleum OstravaPokládka linolea Ostrava a Ostravský kraj
Linoleum PlzeňLinoleum, podlahářství Plzeň a Plzeňský kraj
Linoleum OlomoucMontáže a pokládka linolea pro Olomouc a Olomoucký kraj
Linoleum LiberecPodlahy z kamene, pokládka linolea pro Liberec a Liberecký kraj
Linoleum Ústí nad LabemPokládky a opravy linolea pro Ústecký kraj a severní Čechy
Linoleum Karlovy VaryLinoleum a podlahářské práce pro Karlovy Vary a západ Čech
Linoleum Hradec KrálovéPodlahy z linolea, podlahářské práce pro Hradec Králové a východní Čechy
Linoleum PardubiceRenovace a pokládky linoleových podlah pro Pardubice a Pardubicko
Linoleum České BudějovicePodlahy a podlaháři pro České Budějovice a jižní Čechy
Linoleum JihlavaPokládka linolea, renovace linoleových podlah Jihlava a kraj Vysočina
Linoleum JeseníkPodlahářské práce pro Jeseník a severní Moravu a Slezsko
Linoleum ZlínPodlahy s linoleem, podlaháři pro Zlín a Zlínský kraj
 
Tuto stránku hledáte nejčastěji pod názvy
print