Logo podlahy PERGO

PERGO je první na světě, kdo vynalezl a vyrobil laminátovou podlahu !! 

Laminátové podlahy PERGOLaminátové podlahy PERGO jsou určeny pro velmi náročné zákazníky, pro něž je při výběru podlahy kvalita a dlouhověkost na prvním místě. Tradiční Švédský výrobce podlah vdechl svým produktům nejen výjimečný design, ale také schopnost udržet si svoji krásu dlouhá léta.

Všechny laminátové podlahy jsou opatřeny patentovaným povrchem TitanX Surface, který je chrání před běžným opotřebením, poškrábáním i padajícími předměty. Vícevrstvý systém s tuhým jádrem nezničí vlhkost, padající předměty, dámské podpadky, upadlá cigareta ani drápky domácích zvířat.

Z široké nabídky laminátových podlah si vybere opravdu každý, ať je příznivcem klasického dřeva, parket, rustikálních či moderních vzorů anebo vzhledu dlaždic. Kromě mechanické odolnosti vynikají podlahy PERGO nízkou hlučností při chůzi, antistatickým povrchem a odolností proti žáru a ohni.


Galérie laminátových podlah PERGO

Laminátové podlahy PERGO PractiqPractiq

Ideální volba pro byty, kanceláře, butiky, hotely, restaurace a rodinné domy. Má nesporné výhody zámku ProLoc®, antimikrobiální a antistatické vlastnosti a nabízí široký výběr dekorů a povrchových úprav.

Laminátové podlahy PERGO DomestiqDomestic plus

Skvělé řešení pro většinu komerčních prostor a privátních projektů. Nabízí vynikající dřevěné designy, navozující příjemnou domácí náladu a pocit bezpečí, který vyzařuje z věrné struktury přírodního dřeva.

Laminátové podlahy PERGO CountryCountry

Nabízí rustikální, a přesto moderní dotyk domova. Zkosení po stranách vytváří nádherný vzhled dlouhých dřevěných prken. Vyberte si z 10 dekorů a vetkněte Vašemu domovu pohodu a klid poctivé vesnické chalupy.

Laminátové podlahy PERGO OriginalOriginal

Jediný a pravý originál, dosud nenapodobený jinými výrobci laminátových podlah. Široká paleta nabízí největší možný výběr dekorů a povrchových úprav. Je základem pro skutečný domov, vytváří smysl pro věčnost a designovou eleganci.

Laminátové podlahy PERGO SenseSense

Zcela nová kolekce laminátových podlah, která je dokonce jemnější a tišší než konvenční dřevěná podlaha. Nabízí antimikrobiální a antistatické vlastnosti. Vyberte si z limitované edice pečlivě vybraných designů.

Laminátové podlahy PERGO Expression-zkosené hranyExpression

Série Expression nabízí řadu designů zaměřenou na rozličné tvary a povrchy tak, aby Vám pomohla vytvořit silný dojem z každé místnosti. Vyberte si z unikátní nabídky prken, prken se zkosenými hranami a lodních palubek až po nadčasové kamenné čtverce. Všechny podlahy z této kolekce mají antistatickou úpravu.

Laminátové podlahy PERGO UniqUniq

Speciálně vyvinutá podlaha pro vysokozátěžové komerční prostory s extrémními nároky na odolnost a trvanlivost. Přestože byl na odolnost kladen hlavní důraz, neposlední slovo měli také skvělí designéři. Celkem 23 designů naplní Vaše představy o odolné, ale také estetické podlaze.


10 důvodů pro laminátové podlahy PERGO

  1. Špičková kvalita a odolnost podlahy – klasifikační skupina podlah 32 znamená určení podlahy pro střední zátěže v komerčním použití, a tedy vysokou odolnost v domácím použití. Vybrané modely se mohou pochlubit dokonce nejvyšší třídou odolnosti 33. Přísná kontrola kvality ve všech fázích výroby prakticky vylučuje výskyt vadných parket.
  2. Velký výběr podlahových vzorů – PERGO nabízí cca 200 modelů laminátových podlah, lišících se designem, tvarem a rozměry desek, potiskem, reliéfem pochůzkové vrstvy, imitací různých přírodních materiálů. Vybere si opravdu každý.
  3. Jednoduchá pokládka podlahy – obejdeme se bez lepidel a speciálního nářadí – přesto jako každá podlaha vyžaduje pokládka podlahy zkušenosti profesionálních podlahářů, má-li na 100% plnit svoji funkci. Patentovaný systém spojů zajistí pevné spoje a Vaši jistotu, že každá podlahová deska zůstane trvale na svém místě bez nebezpečí vzniku spár.
  4. Trojitá celoživotní záruka – zaručuje stálost barvy, odolnost proti skvrnám i stálost povrchu podlahy.
  5. Důmyslná ochrana proti vlhkosti zabraňuje bobtnání podlah při styku s náhodně vylitou tekutinou.
  6. Ohnivzdornost – upadlá cigareta nezanechá na podlaze žádnou stopu.
  7. Antibakteriální ochrana – stříbrné vlákno, kterým je protkána svrchní vrstva, spolehlivě odpuzuje bakterie a zabraňuje vzniku plísní, což činí podlahy výbornou volbou pro alergiky, ale i školy, školky, dětské herny, dětské pokoje, ložnice.
  8. Snadná údržba – podlahy PERGO nevyžadují speciální údržbu.Stačí podlahu občas vysát a otřít vlhkým mopem. Oslnivý vzhled podlahy Vám po dlouhé roky zajistí občasná aplikace laminátového čističe pro ošetřování podlahy PERGO.
  9. Antistatické vlastnosti – procházka po podlaze PERGO Vám nezpůsobí nepříjemné rány po dotyku s uzemněnými předměty, ani nebude mít za následek zničení Vašeho notebooku nebezpečným výbojem statické elektřiny.

Navrhněte si snadno Vaši podlahu PERGO

Konfigurátor podlah PERGOKonfigurátor podlah PERGOKonfigurátor podlah PERGOKonfigurátor podlah PERGOKonfigurátor podlah PERGOSnadno ovladatelná aplikace konfigurátor podlah PERGO Vám usnadní Vaše rozhodování při výběru podlahy.

Navrhněte si sami na několik kliknutí podlahu do kuchyně, obývacího pokoje, kanceláře ….


Kde je možné vybranou podlahu nechat položit

print