Technologie podlahy Berry Floor   Laminátové podlahy Berry Floor jsou sendvičové podlahy sestávající z několika funkčních vrstev, zajišťujícich tvarovou a rozměrovou stabilitu podlahy, a z horní dekorativní vrstvy, poskytující podlaze přirozený vzhled. Pochůzná vrstva je ošetřena ochranou proti všem vlivům, způsobujícím stárnutí a opotřebovávání podlahy. Podlaha Berry Floor je tak maximálně odolná jak proti působení světla, tak i proti tlaku stojícího nábytku, oděru, chemickým přípravkům a horkému popelu.

Patentovaný systém spojů BerryLOC zajišťuje snadnou pokládku laminátové podlahy bez použití lepidel, samosvornost spoje nevyžaduje při pokládce použití kladiva. Položení podlahy v celém bytě se tak stává otázkou několika hodin, podlaha je ihned po položení připravena k použití. Podlaha je snadno rozebíratelná, její oprava nevyžaduje další výdaje než je cena náhradní parkety. Zámkový profil poskytuje pevnost v tahu až 550 kg na délkový metr. Podlahy Berry Floor jsou tak určeny pro vysoké zatížení po řadu let a vysoce odolné teplotním výkyvům.

Galérie laminátových podlah BERRY FLOOR

Laminátové podlahy Berry Floor EssentialsEssentials

ESSENTIALS – Berry Floor Casa je moderní technologií vyrobená laminátová podlaha se vzhledem skutečné parkety. Dobře padne  do každé místnosti domu. Lehká a rychlá pokládka, snadná údržba. Vyrábí se v mnoha různých vzorech  s použitím technologií WoodStructure a Contour.

Laminátové podlahy Berry Floor Loft ProjectLoft Project 

Podlaha určená do silně zatěžovaných prostor, kterým dodá na dlouhé roky hřejivý a přitažlivý vzhled. Podlahy Loft Project jsou k nerozeznání od tradičních dřevěných prkenných podlah díky technologii Contour, vykreslující  kontury jednotlivých pruhů v každém podlahovém dílu. Vysoká odolnost proti opotřebení a vlhkosti je předurčuje jak pro domácí, tak i obchodní prostory.

Laminátové podlahy Berry Floor DlažbaDlažba

Kolekce Dlažba od Berry Floor spojuje hřejivost dřeva a krásu podlahy z dlaždic. Nebude snadné najít rozdíl mezi podlahou Berry Floor a skutečnou dlážděnou podlahou, pokud ovšem podlahu sami nepokládáte. Teprve tehdy oceníte rozdíl v rychlosti a čistotě pokládky – celý byt budete mít zapodlahovaný dříve než dlaždič jednu koupelnu.

Laminátové podlahy Berry Floor RegencyRegency

Podlaha s vysokou věrností napodobující klasické dřevěné masívní prkno, navíc s možností výběru mezi hladkou podlahou a zdůrazněnými fošnami včetně zkosených podélných hran desek. Regency nabízí 8 vzorů od bílé borovice až po tmavý eben a poskytuje tak dostatečný výběr milovníkům všech odstínů přírodních podlah.

Laminátové podlahy Berry Floor CottageCottage

Laminátová podlahová krytina s povrchovou strukturou masivní prkenné podlahy věrně imituje skutečné dřevo díky technologiím WoodStructure nebo WoodStructure+. Technologie WoodView propůjčuje podlaze „V“ drážku. Podlaha Cottage dodá Vašemu interiéru klid a pohodu vesnické chaloupky, aniž byste se museli podílet na likvidaci přírodních lesů.Výhody laminátových podlah Berry Floor

  1. Špičková kvalita – klasifikační skupina podlah 32 znamená určení podlahy pro střední zátěže v komerčním použití, a tedy vysokou odolnost v domácím použití. Přísná kontrola kvality ve všech fázích výroby prakticky vylučuje výskyt vadných parket.
  2. Velký výběr podlahových vzorů – Berry Floor nabízí cca 100 modelů laminátových podlah, lišících se designem, tvarem a rozměry desek, potiskem, reliéfem pochůzkové vrstvy, imitací různých přírodních materiálů. Vybere si opravdu každý.
  3. Jednoduchá pokládka podlahy – obejdeme se bez lepidel a speciálního nářadí – přesto jako každá podlaha vyžaduje pokládka podlahy zkušenosti profesionálních podlahářů, má-li na 100% plnit svoji funkci. Patentovaný systém spojů BerryLOC zajistí pevné spoje a Vaši jistotu, že každá podlahová deska zůstane trvale na svém místě bez nebezpečí vzniku spár.
  4. Vysoce kvalitní povrchová ochrana – Desky Berry Floor vynikají svým přirozeným vzhledem, jež je na první pohled k nerozeznání od svých přírodních vzorů, ať už se jedná o imitaci dřeva či kamene. Výrobce toho dosahuje využitím nejmodernějších technologií, jako je tvarování laserem, aplikace matného laku anebo zkosení hran některých modelů.
  5. Skvělá zvuková izolace – zapomeňte na hlučné laminátové podlahy minulosti. Jedinečná technologie snižuje krůčejový hluk na minimum.
  6. Snadná údržba – podlahy Berry Floor nevyžadují speciální údržbu.Stačí podlahu občas vysát a otřít vlhkým mopem. Oslnivý vzhled podlahy Vám po dlouhé roky zajistí občasná aplikace laminátového čističe pro ošetřování podlahy Berry Floor.

print