Podlahy Barlinek

Galerie podlah Magnum – kolekce Thermo

 

Kolekce Thermo dřevěných podlah Magnum – tepelné zpracování horkým vzduchem při teplotách 160 °C – 190 °C – vlivem vysoké teploty dochází k redukci vnitřního napětí v rámci struktury dřeva (umrtvení dřeva) – výborná rozměrová (tvarová) stálost – v podmínkách proměnlivé vlhkosti je parketa stabilnější než běžné parkety

 

Thermo rošáda Dub 1-lamela Buk 1-lamela 
Podlaha Magnum - Thermo rošáda Podlaha Magnum Thermo - Dub 1-lamela Podlaha Magnum Thermo - Buk 1-lamela
     
Buk 3-lamela Jasan 2-lamela  Jasan 1-lamela
Podlaha Magnum Thermo - Buk 3-lamela Podlaha Magnum Thermo - Jasan 2-lamela Podlaha Magnum Thermo - Jasan 1-lamela
     

 

 Aktuální ceník Magnum ke stažení

 

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.

 

 


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

 

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum Thermo řada – Doussie našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print