Dřevěná dvouvrstevná podlaha Narowood Dream je ideálním řešením pro Vaši domácnost nebo kancelář. Nabízí rozsáhlé možnosti provedení i velkou paletu dekorů. Dbejte na vhodný výběr typu dřeva.

Skladba materiálu

Dřevěná podlaha Narowood Dream

Zámek – Uniclic vykazuje nejpřesnější zpracování, je opatřen vrstvou parafínu, která usnadňuje uzamknutí lamely – jednodušší pokládka. Vrstva parafínu vyřešila dnes známý problém většiny výrobců dřevěných zámkových podlah, a to vrzání při chůzi.

Nášlapná vrstva čtyřstranně lepená – naprosto odolná proti vniknutí vody z čelních spojů do lamelek. Nášlapná vrstva má exaktní  čisté zpracování čelních spojů, není přípustné tmelení (naprosto všichni konkurenti běžně čelní spoje u třípásů tmelí).

Spodní vrstva – je z tvrdého dřeva – Hevey, která je výrazně tvrdší než smrk. Díky velké stabilitě při teplotních a vlhkostních změnách podlahy je na podlahovém vytápění výrazně stabilnější než běžná konkurence se spodní smrkovou vrstvou.


Popis kvalitativních tříd evropských dřevin:

Exclusive – jednotný výběr, malé barevné rozdíly, bez běli, malé světlé suky, sjednocená kresba dřeva

Select – sjednocená kresba dřeva, malé barevné rozdíly, malé zdravé suky a jádra, malé skvrny charakteristické pro danou dřevinu

Natura – přírodní barevné rozdíly, viditelné světlé rozdíly dřeva, malé suky

Exotické dřeviny – mohou se vyskytovat barevnostní rozdíly, které jsou dány osobitým charakterem a prostředím, ve kterém tyto dřeviny rostou


Kolekce dřevěných podlah Narowood Dream

Dub exclusive kouřový Dub exclusive Dub select
Buk exclusive Buk select Jasan exclusive
Jasan select Javor exclusive Javor select
Jatoba exclusive Merbau exclusive

 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na odbornou pokládku dřevěné podlahy Narowood Dream našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print