Podlahy Barlinek

Galerie podlah Magnum – Mořená kolekce

 

Mořená kolekce dřevěných podlah Magnum – charakterizuje ji tónování dřeva do zvoleného moderního odstínu od jemně načervenalé až po hnědý kávový odstín. Podlahové parkety mají jen minimální barevnostní rozdíly, což je vítanou, u dřevěných podlah netypickou výhodou pro snadné doladění jakéhokoli interiéru.

 

 

Dub Honey 3-lamela Dub Gunstock 3-lamela Akát Santos 3-lamela 
Dub Honey 3-lamela Podlaha Magnum Thermo - Dub Gunstock 3-lamela Podlaha Magnum Thermo - Akát Santos 3-lamela
     
Jasan Mocca 3-lamela Dub Grey 3-lamela  
Podlaha Magnum Thermo - Jasan Mocca 3-lamela Podlaha Magnum Thermo - Dub Grey 3-lamela  
     

   

 Aktuální ceník Magnum ke stažení

 

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.

  


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

 

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum mořená kolekce  našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print