Laminátové podlahy Egger   Jedny z nejrozšířnějších laminátových podlah na evropském kontinentu i zámořských trzích. Splňují nejpřísnější EU normy, výrobce vlastní mnoho unikátních patentů a je leaderem v oblasti vývoje podlahových materiálů. Podlahy lze vybrat z několika produktových řad, lišících se dekorem, typem spáry a nosným tělesem. Díky unikátnímu patentu spojování dílů není potřeba při pokládce plovoucí podlahy použití lepidel a položení podlahy v jednom bytě je možné během jednoho dne.

Galérie laminátových podlah EGGER

E-motion 31

Laminátová podlaha Egger Emotion 31
Třída zátěže 31, 7mm HDF. Ideální pro více zátěžové domácí použití i pro mírně zátěžové komerční použití.Třída 31 – mladý, nezávislý, zuřivý. Pustí se do všeho a opouští finanční příležitosti a jistoty pro velké sny. 12 atraktivních dekorů, které tvoří základní kolekci laminátových podlah E MOTION.

Laminátová podlaha Egger E-motive 32E-motion 32 Silenzio 

Laminátová podlaha Egger Emotion 32
Třída zátěže 32, 8mm. Ideální pro více zátěžové domácí použití i pro středně zátěžové komerční použití. Silenzio – poslechněte si ticho. Speciální zvukově-izolační podložka fixovaná na spodní straně lamely zaručuje opravdu slyšitelný rozdíl – příjemný teplý zvuk, stejně jako u masivní dřevěné podlahy. Přizpůsobivý, modní, rozmanitý. Perfektní partner pro život, obchod a potěšení.

Podlaha Egger E-motion 33E-motion 33 Silenzio Plus

Laminátová podlaha Egger Emotion 33 Silenzio Plus
Třída zátěže 33, 10,5 mm. Ideální pro více zátěžové domácí použití ve všech typech obytných prostor jakož i v komerčních prostorách se  silným zatížením. Silenzio  plus – speciální zvukově-izolační podložka fixovaná na spodní straně lamely zaručuje opravdu slyšitelný rozdíl – příjemný teplý zvuk, stejně jako u masivní dřevěné podlahy.

Laminátová podlaga Egger King SizeKing Size

Laminátová podlaha Egger King Size
Speciální kolece KING SIZE vyniká v širším formátu 1292 x 326 mm a tím laminátová podlaha dostává jinou dimenzi prostoru – jednotlivé dekory podlahy se výrazněji projeví. 5 druhů povrchu:  RUSTIC ,  VELVET MATT , BRILLIANT , CERAMIC , WOODLINE

Feel Wood

Inovativní mikro V-spára a malý formát lamel propůjčuje této podlaze vzhled vysoce hodnotné masivní parkety. Systém silenzio redukuje prostorovou hlučnost podlahy téměř o polovinu a vytváří tak známý a příjemný zvuk dřeva. Speciální povrchová struktura, podobná finish laku, zvýrazňuje jedinečný vzhled. Tato laminátová podlaha je prostě od dřeva k nerozeznání.Technologie laminátových podlah Egger

Technologie podlahy Magnum

  1. overlay – krycí film odolný proti obrusu
  2. dekorační papír
  3. speciální nosná HDF deska z přírodního dřevovlákna
  4. protitah
  5. Silenzio

Technický list laminátové parkety Egger

Popis
Vícevrstvá parketa EGGER je parketová deska, kterou tvoří nášlapná vrstva z laminátu, speciální nosná HDF deska z přírodního dřevovlákna a další vrstvy zlepšující mechanicko – akustické vlastnosti podlahy, slepené k sobě. Laminátová podlaha EGGER je vyrobená v souladu s evropskou normou ČSN EN 14041. Parkety mají vysokou odolnost proti bobtnání.

Rozsah použití
Podlahovina určená pro pochůzné plochy interiéru budov v obytných a komerčních prostorách.

Rozměry
Parkety se vyrábějí v různých rozměrech – rozměry jsou uvedeny v samostatném listu každé parketové řady.

Záruka
20 let (dle garančních podmínek firmy Egger)

Zátěžová třída 31 – 33 podle parketové řady


print