Laminátové podlahy Egger   

  

 

 Jedinečný vzhled získává tato laminátová podlah díky přiznaným spárám na kratkých i dlouhých stranách. Díky Silenzio podložce, která skvěle zvukově izoluje, ani nepoznáte, že nekráčíte po podlaze z pravého dřeva.

   

  • pro všechny obytné prostory se silným zatížením
  • pro komerční prostory se středním zatížením
  • záruka 20 let ( při dodržení záručních podmínek výrobce )
  • antistatická úprava
  • systém zvýšené odolnosti proti vodě
  • formát 855 x 90 mm 
  • Tloušťka podlahy 9 mm (8 + 1 mm silenzio)

 


  

FW04 Třešeň evropská FW05 Třešeň černá FW06 Ořech FW07 Merbau
Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW04 Třešeň evropská Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW05 Třešeň černá Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW06 Ořech Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW07 Merbau
       
FW08 Dub kouřový FW09 Wenge FE11 Buk rustic FW12 Ořech italský
Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW08 Dub kouřový Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW09 Wenge Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW11 Buk rustic Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW12 Ořech italský
       
FW13 Doussie FW14 Dub bělený    
Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW13 Doussie Laminátová podlaha Egger Feel Wood FW14 Dub bělený    
       

 

    LEGENDA

JUST Click – patentovaný systém spojů parket zaručuje rychlou montáž bez použití lepidel a vysokou stabilitu povrchu podlahy.
WATTER PROOF – zvýšená odolnost proti vlhkosti a kapající vodě
WOODLINE – Přirozená struktura přírodního dřeva vytváří krásné elegantní dekory vynikající zvláště na velkých plochách podlah.
4-stranný WOODVISION – Obvodové V-zkosení vytváří dokonalý vzhled dřevěné podlahy ze všech úhlů
SILENZIO – Zvuk pohlcující podložky zakomponované přímo v podlahových parketách mění zvuky kroků na tiché a teplé, jaké známe z dřevěných podlah.

 

 

 

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah EGGER se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.

  


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

 

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku laminátové podlahy EGGER Feel Wood  našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

  
 
 

 

print