Podlahy v moderních bytech v Praze, to už nejsou jen panelákové parkety a plastové lino. Typickým základem současného bydlení je kvalitní plovoucí, anebo lepená podlaha. Služba Podlahy Praha zajišťuje prodej a kvalitní pokládky podlah z osvědčených materiálů, s důrazem na rychlost, kvalitu a nízké ceny.

Podlahářství Podlahy Praha – podlahy a koberce od A do Z

Podlahy Praha zaměstnávají kvalifikované podlahářeBydlíte v Praze nebo v okolí Prahy a přejete si mít v bytě kvalitní podlahy nebo koberce ? Pak je zde právě pro Vás služba Podlahy Praha. Zajistíme komplexně realizaci Vaší nové podlahy od A do Z bez stresů s obchodníky a uspěchanými řemeslníky. Naši kvalifikovaní podlaháři  provádějí veškeré podlahářské práce: prodej a dodávky podlah a koberců, pokládání podlah a pokládání koberců všech druhů od prověřených výrobců v Praze a v okolních obcích.

 

Jaké nabízíme a pokládáme podlahy v Praze

Podlahy Praha – divize podlahářského cechu Ekomplex se zaměřením na podlahy, koberce a další podlahové krytiny, to jsou odborní pracovníci našeho podlahářství Praha, kteří provádějí prodej podlah , pokládání podlah a renovace podlah všech běžných výrobních technologií a z prověřených materiálů v oblasti města Praha a v okolí. Nakupujeme a pokládáme pouze podlahy kvalitních světových i tuzemských značek a vyhýbáme se pokládání podlah z materiálů, které nemohou splňovat dlouhodobě představy zákazníka o užitné hodnotě budoucí podlahy

Pokládka podlahy Praha našimi podlaháři

Poskytované podlahářské služby Podlahy Praha

Pokládka podlahy Praha našimi podlaháři

 

Služby podle materiálu podlahy

 • Dřevěné podlahy Prahaprodej, dovoz a pokládka lamelových dřevěných podlah – podlahy složené z dřevěných lamel – mají vzhled masívní podlahy, ale vynikají lepší odolností proti deformaci vlivem vysušování.
 • Masívní podlahy Praha – výroba, dovoz a pokládání dřevěných masívních podlah – podlahy z masívního dřeva – opracovaných desek a fošen ze dřeva ušlechtilých stromů
 • Dřevěné parkety Praha – prodej , dovoz a pokládka dřevěných parket – oblíbené dřevěné parkety umožňují vytvořit krásnou přírodní podlahu nejrůznějšími kombinacemi skládání parket do vzorů
 • Laminátové podlahy Praha – prodej, dovoz a pokládka laminátových podlah – podlahy z laminátu, které vzhledem věrně napodobují podlahy z přírodních materiálů, ale jsou výrazně odolnější proti mechanickým i chemickým vlivům
 • Korkové podlahy Praha – prodej, dovoz a pokládka korkových podlah – korek je vynikající podlahový materiál všude tam, kde bychom rádi chodili naboso anebo vyžadujeme nízkou hlučnost
 • Bambusové podlahy Praha – prodej, dovoz a pokládka bambusových podlah – podlahy z bambusu mají krásný přírodní vzhled a na rouzdíl od dřevěných podlah jsou charakteristické vysokou tvrdostí a odolností proti otěru
 • PVC podlahy Praha – prodej, dovoz a pokládka PVC podlah – jinak též vinylové podlahy – podlahy z polyvinylchloridu jsou plně syntetickou podlahovinou s aspektem na vysokou odolnost, snadnou údržbu i chemickými prostředky a dlouhou životnost. Podle technologie pokládky realizují podlaháři Ekomplex
 • Linoleum Praha – prodej, dovoz a pokládka přírodního linolea – nemá nic společného s plastovými panelákovými podlahovými krytinami
 • Marmoleum Praha – prodej, dovoz a pokládka podlah Marmoleum – oblíbené přírodní linoleum ve formě desek se zámky anebo v pásech – kromě snadné montáže vyniká mnoha skvělými vlastnostmi přírodního materiálu, přizpůsobivostí, odolností a snadnou údržbou
 • Koberce Praha – prodej, dovoz a pokládání koberců – pokládáme průmyslové, bytové, zátěžové i dekorativní koberce osvědčených výrobců.

Služby podle způsobu pokládání podlahy

 • Plovoucí podlahy Praha – moderní způsob pokládání podlah – plovoucí podlahy jsou podlahy nespojené pevně s podkladem. Výhodou je velmi rychlá pokládka a možnost snadné výměny za jinou podlahu
 • Lepené podlahy Praha – tradiční kladení podlah způsobem pevného spojení lepené podlahy s podkladem – výhodné pro místnosti s těžkým nábytkem anebo tam, kde je požadavek na tichý došlap
 • Podlahy na roštech Praha – pokládání podlah na dřevěný rošt – rychlejší náhrada vyrovnávání podkladu podlahy stěrkou či betonem

  


 Kontaktujte naše podlahářství Podlahy Praha

 

Volejte : 840-840-600

 

… anebo nám pohodlně zašlete dotaz, nezávaznou poptávku nebo objednávku na podlahářské práce

 Poptávka na podlahy Praha

Požádat o nabídku na podlahy Praha

 • Posuďte v pohodlí domova naši nabídku pokládky podlahy či koberce, případně ji můžete srovnat s nabídkami konkurence v Praze, a bude-li Vám plně vyhovovat, sepíšeme s Vámi objednávku na položení Vaší nové podlahy nebo koberce, anebo renovaci podlahy staré.
 • Materiál vybrané podlahy nebo koberce v Praze či ve Středočeském kraji můžete výhodně objednat přímo u nás, případně si ho zajistíte sami.

    

  

Podlahy Praha-východ a okolí

Mapa

Podlahářské služby pro město Praha-východ a okolní obce zajišťuje podlahářství

Lino Praha, s.r.o.

Administativní sídlo:
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
IČ: 29038049


Provozovna: Praha-východ


Telefony

  

Podlahy Praha-západ a okolí

Mapa

Podlahářské služby pro město Praha-západ a okolní obce zajišťuje podlahářství

Lino Praha, s.r.o.

Administativní sídlo:
Ortenovo náměstí 29, Praha 7
IČ: 29038049


Provozovna: Praha-západ


Telefony

  

  

Co zahrnuje služba Podlahy Praha ? 

 Komplexní služba Podlahy Praha, to je 10 kroků k realizaci Vaší představy o nové podlaze :

 1. Konzultace záměru se zákazníkem – vyslechneme si Vaši představu o uvažovaném typu a pokládce podlahy a navrhneme nejefektivnější cestu k její realizaci našimi podlaháři. Není-li Váš záměr dle našich zkušeností vhodným řešením, navrhneme Vám vhodnější alternativu tak, aby výsledkem byla Vaše spokojenost s výsledkem. Podlaháři Podlahy Praha ctí Vaši představu.
 2. Zpracujeme cenovou nabídku – spočítáme cenu materiálu a potřebných prací a předložíme Vám ji k odsouhlašení. Nebudete-li s cenovou nabídkou spokojení, navrhneme levnější alternativu, nebude-li zcela v rozporu s očekávanými vlastnostmi budoucí podlahy. Podlahy Praha respektují Váš zájem na rentabilitě investice.
 3. Uzavření smlouvy o dílo – dohodnuté řešení včetně závazné ceny stvrdíme naším podpisem a zbavíme Vás obav z budoucího výsledku a ceny. Bude-li z nějakých důvodů nutné v reálu cokoli změnit, včas navrhneme dodatek smlouvy. Podlahy Praha garantují dohodnuté podmínky.
 4. Dodávka materiálu podlahy – v souladu s Vaší volbou a uzavřenou smlouvou o dílo zajistíme dodávku materiálu podlahy od výrobce či dovozce na místo montáže. Pohlídáme si, aby materiál byl z jedné výrobní série a nedošlo tak na ploše podlahy k odchylkám ve vzorech, barvě nebo jiných vlastnostech. Podlahy Praha dbají na kvalitu materiálu.
 5. Demontáž staré podlahy – provedeme odbornou a opatrnou demontáž původní podlahy s maximálním aspektem na minimální prašnost, provozní hluk a s ohledem na vybavení Vaší domácnosti. Zajistíme odvoz a ekologickou likvidaci staré podlahy, nemáte-li s ní jiné záměry. Podlahy Praha Vás zbaví starostí se stavebním odpadem.
 6. Příprava podkladu podlahy – velmi důležitou podmínkou pro zajištění dlouhodobě stabilních a očekávaných vlastností podlahy je důkladná a přesná příprava podkladu – vyrovnání nerovností, nivelace, příprava roštu a další práce vyžadující přesnost, zkušenosti a odpovídající výbavu. Podlahy Praha dbají na poctivou přípravu.
 7. Pokládka podlahy – přesná a s důrazem na výrobcem doporučený postup provedená pokládka podlahy je vizitkou kvalifikovaného podlaháře, proto si na této práci dáme maximálně záležet. Chyby v této fázi práce se neodpouštějí a jakékoli opomenutí nebo nepřesná práce by byla na budoucí podlaze navždy patrná. Podlahy Praha mají zájem o Vaše dobré reference.
 8. Zalištování podlahy – estetické provedení přechodů, rohů a zakončení podlahy je důležitou součástí procesu pokládání podlah. Teprve tímto je vlastní plovoucí podlaha dokončená a připravená k dlouhodobému používání. Podlahy Praha dotáhnou vždy práci do konce.
 9. Úklid místnosti a zbytků materiálu – nezanecháme za sebou nepořádek, naopak Vám předáme místnost s novou podlahou v takovém stavu, abyste se do ní mohli rovnou nastěhovat a vychutnat si kouzlo nové podlahy bez starostí s úklidem. Podlahy Praha za sebou zanechávají vždy čisté pracoviště.
 10. Předání dokončené práce – výsledek naší práce si prohlédnete, odstraníme případně zjištěné nedostatky a až bude vše v naprostém pořádku a podle Vašich představ, provedeme konečné vyúčtování naší práce. Podlahy Praha na Vás nezapomenou ani v garanční lhůtě.

 

  


 

POPTÁVKA PODLAHY / KOBERCE ON-LINE TELEFON

 Potřebuji dohodnout :

 • Prodej podlahy / koberce
 • Dodávku podlahy / koberce
 • Pokládku podlahy / koberce
 • Renovaci podlahy
 • Jiné podlahářské práce

Poptávka zdarma na podlahy Praha

Podlahářské práce Praha - telefon zelená linka 800 888 801

   


Provozní doba podlahářství – Podlahy Praha

Telefonovat nám můžete v této provozní době :

Pondělí 7.00 – 19.00
Úterý 7.00 – 19.00
Středa 7.00 – 19.00
Čtvrtek 7.00 – 19.00
Pátek 7.00 – 19.00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Posílat dotazy dotazníkem nám můžete 24 hodin 7 dní v týdnu


 

Vybírejte podlahy s rozumem

Přáli byste si, aby Vaše podlaha nakoupená v Praze vydržela co nejdéle ? Chcete se z Vaší podlahy radovat a nebýt dlouhá léta zoufalí ze špatného nákupu ?  Kupujete podlahu na delší dobu než je dvouletá záruka ?

Plovoucí podlahy Praha - nebojte se nás zeptatPak doporučujeme seznámit se ještě před nákupem důkladně s nabídkou materiálů pro podlahy. Prodejny podlahovin nejen v Praze útočí na zákazníky v prvé řadě cenou a vzhledem podlahových materiálů. Díky současným technologiím a levným dovozům z asijských zemí či z Polska není zvláště v obchodních domech v Praze problém dostat se s cenou podlahy na úroveň, která kupujícím vyráží dech – zvlášť když na první pohled vypadá materiál navlas stejně jako podlaha nabízená specializovanou prodejnou za dvoj až trojnásobnou cenu.

Jenže právě na tohle levní výrobci žehrají – design a cena prodává, dovnitř podlahové desky laik nevidí. Avšak co není vidět, to má zásadní vliv na vlastnosti a životnost podlahy. Jádro plovoucí podlahy slisované z levného dřevního nebo jiného biologidkého či syntetického odpadu nemůže mít nikdy vlastnosti ani zdaleka dosahující pružnosti, pevnosti, odolnosti a přesnosti zpracování jádra kvalitních podlah, na jejichž vývoj obětovali výrobci často značnou část svých prostředků.

 

Jak poznáme levnou nekvalitní podlahu

 • Jednotlivé lamely na sebe nepřesně navazují, hrbolaté spoje lze snadno nahmatat 
 • U sebedůkladněji slícované podlahy jsou jasně zřetelné spáry mezi lamelami
 • Podlaha se při chůzi prohýbá, což po krátkém čase způsobí rozestoupení lamel
 • Chůze po podlaze je velmi hlučná, ozývá se praskání, skřípění a jiné nelibé zvuky
 • Pouze drobné poškození tenké pochozí vrstvy je ihned viditelné
 • Vzhled pochozí vrstvy podlahy již po roce neodpovídá stavu nové podlahy
 • Dochází k odlupování hran lamel v místech spojů a zámků
 • Vylití i malého množství tekutiny na podlahu anebo časté čištění má za následek bobtnání podlahy
 • Po cca 2 – 3 letech je podlaha zralá na výměnu

 

 Podlahy Praha – zaručená kvalita značkové podlahy

Naši podlaháři v rámci služby Podlahy Praha dodávají výhradně značkové plovoucí podlahy i podlahy tradiční světových a tuzemských výrobců. Jádrem našich služeb jsou tyto značky podlah :


Prodáváme a pokládáme dřevěné podlahy těchto výrobců

  Kliknutím na logo výrobce přejděte na vzorník podlahovin a ceník dřevěných podlahProdáváme a pokládáme laminátové podlahy těchto výrobců

 

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník laminátových podlah Prodáváme a pokládáme korkové podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník korkových podlah Prodáváme a pokládáme bambusové podlahy těchto výrobců

 Kliknutím na logo výrobce přejdete na vzorník podlahovin a ceník bambusových podlah Podlahy Středočeský kraj - vyberte naše nejbližší podlahářství

Podlahářství Ekomplex ve Středočeském kraji

Provozujeme podlahářství ve všech větších městech Středočeského kraje. Vyberte nejblišší zastoupení :

Podlahy Praha Centrální dispečink podlahářství Praha pro Středočeský kraj a Prahu
Podlahy Beroun Podlahářské práce v Berouně a okolí (Podlahářství Beroun)
Podlahy Benešov Podlahářské práce v Benešově a okolí(Podlahářství Benešov)
Podlahy Kutná Hora Podlahářské práce na Kutnohorsku (Podlahářství Kutná Hora)
Podlahy Kolín Podlahářské práce v Kolíně a na Kolínsku (Podlahářství Kolín)
Podlahy Příbram Podlahářské práce na Příbramsku (Podlahářství Příbram)
Podlahy Mladá Boleslav Podlahářské práce na Mladoboleslavsku (Podlahářství Mladá Boleslav)
Podlahy Kladno Podlahářské práce na Kladensku (Podlahářství Kladno)
Podlahy Rakovník Podlahářské práce na Rakovnicku (Podlahářství Rakovník)
Podlahy Slaný Podlahářské práce ve Slaném a okolí (Podlahářství Slaný)
Podlahy Kralupy nad Vltavou Podlahářské práce Kralupy (Podlahářství Kralupy nad Vltavou)
Podlahy Mělník Podlahářské práce na Mělnicku (Podlahářství Mělník)
Podlahy Neratovice Podlahářské práce na Neratovicku (Podlahářství Neratovice)
Podlahy Brandýs nad Labem Podlahářské práce ve Staré Boleslavi (Podlahářství Brandýs nad Labem)
Podlahy Mnichovo Hradiště Podlahářské práce v Mnichově Hradišti (Podlahářství Mnichovo Hradiště)
Podlahy Lysá nad Labem Podlahářské práce v Lysé nad Labem (Podlahářství Lysá nad Labem)
Podlahy Nymburk Podlahářské práce na Nymbursku (Podlahářství Nymburk)
Podlahy Český Brod Podlahářské práce Český Brod (Podlahářství Český Brod)
Podlahy Říčany Podlahářské práce v Říčanech (Podlahářství Říčany)
Podlahy Černošice Podlahářské práce v Černošicích a okolí (Podlahářství Černošice)
Podlahy Poděbrady Podlahářské práce na Poděbradsku (Podlahářství Poděbrady)
Podlahy Čáslav Podlahářské práce na Čáslavsku (Podlahářství Čáslav)
Podlahy Hořovice Podlahářské práce na Hořovicku (Podlahářství Hořovice)
Podlahy Dobříš Podlahářské práce na Dobříšsku (Podlahářství Dobříš)
Podlahy Sedlčany Podlahářské práce na Seldčansku (Podlahářství Sedlčany)
Podlahy Votice Podlahářské práce na Voticku (Podlahářství Votice)
Podlahy Vlašim Podlahářské služby na Vlašimsku (Podlahářství Vlašim)


Služby Ekomplex poskytované přímo pro město Praha

 • Instalatér Praha – komplexní nabídka instalatérských služeb z oboru voda-topení-plyn v oblasti Praha a okolí
 • Instalatéři Praha – specialisté na instalatérské práce v Praze a ve Středočeském kraji
 • Vodoinstalatér Praha – vodoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis vodoinstalací v Praze a okolí
 • Plynoinstalatér Praha – plynoinstalatérské práce, projektování, montáže a servis plynoinstalací v Praze a okolí Prahy
 • Revize plynu Praha – revize všech druhů plynových zařízení v Praze a okolí Prahy
 • Topenář Praha – topenářské práce, projektování, montáže a servis vytápění pro město Praha a okolí
 • Malíř Praha – malířské služby, malíři pokojů, bytů a interiérů v Praze a okolí Prahy
 • Natěrač Praha – natěračské práce, lakýrnické práce, ochranné nátěry v Praze a okolí Prahy
 • Sádrokarton Praha – sádrokartonářské práce, interiéry ze sádrokartonu v Praze a okolí Prahy
 • Krby Praha – realizace a stavby krbů a kamen v Praze a v okolí Prahy
 • Pokládky koberců Praha – pokládání koberců a podlahových krytin v Praze a okolí Prahy
 • Revize elektro Praha – revize elektroinstalací a elektrospotřebičů v Praze a okolí Prahy
 • Kominík Praha – kominické služby, stavby, čištění a revize komínů v oblasti Praha a okolí Prahy
 • Tepelná čerpadla Praha – specialisté na vytápění domů a budov v Praze a okolí tepelnými čerpadly
 • Podlahové topení Praha – topenářské práce zaměřené na podlahové vytápění v Praze a okolí
 • Solární elektrárny a vytápění Praha – montáže solárních kolektorů a fotovoltaických elektráren v Praze a okolí
 • Teplovzdušné topení Praha – montáže teplovzdušných systémů v Praze a okolí
 • Servis notebooků Praha – největší servis notebooků v ČR je zde pro Vás již od roku 1996
 • Servis počítačů Praha – největší servis počítačů a PC sestav v ČR bez ohledu na značku

 

[[sluzby-ex-stredocesky]]


print