Podlahy Barlinek

Dřevěné podlahy Barlinek


  Podlahy Barlinek - řada ExclusivePodlahy Barlinek - řada ProfessionalPodlahy Barlinek - řada ClassicPodlahy Barlinek - řada Life

Typy dřevěných podlah:

  • dřevěné parkety
  • dřevěné podlahy z masivních prken
  • podlahové palubky
  • vícevrstvé dřevěné podlahy
  • plovoucí dřevěné podlahy
  • dýhované dřevěné podlahy

 

DŘEVĚNÉ PARKETY

Jedna z nejoblíbenějších podlahových krytin vhodná do všech interiérů. Třívrstvé parkety lze pokládat do tradičního vzoru stromečku (rybí kost, herringbone) nebo klasického francouzského vzoru (chevron). Výhodou je mnohonásobná možnost renovace.

DŘEVĚNÉ PODLAHY Z MASIVNÍCH PRKEN

Masivní dřevěné podlahy jsou nejen praktické, ale i hospodárné. Absorbují a uvolňují vzdušnou vlhkost, čímž stejně jako vrstvené dřevěné podlahy udržují stabilní klima v interiéru a nedochází k elektrostatickým výbojům. Další výhodou je mnohonásobná možnost renovace.

PODLAHOVÉ PALUBKY

Jedná se o masivní jednovrstvé podlahy z upravených prken.

VÍCEVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY

Odolné podlahy ze dřeva, které nepodléhají tvarovým a objemovým změnám jsou lepené z více vrstev vždy kolmo na letokruhy. Na trhu jsou dvouvrstvé podlahy, avšak kvalitnější a stabilnější jsou podlahy třívrstvé. Velkým plusem je možnost pokládky na podlahové topení

 


Podlahové lamely Barlinek sestávají ze tří vrstev přírodního dřeva, spojených ekologickým lepidlem. Spodní a střední vrstva dřevěné podlahy jsou vyrobeny z jehličnaté dřeviny o tloušťce 3,5 a 8 mm. Horní nášlapná vrstva je tvořena ušlechtilým dřevem tloušťky 3,5 mm. Dekorační vrstva je vybroušená, podle druhu podlahy je pokrytá až  7-násobnou vrstvou  UV laku, naolejována se zachováním přírodního vzhledu dřeva anebo podbarvena na bílo. Během životnosti podlahy je možné ji renovovat přebroušením a opětovným nalakováním.

Doporučujeme :

EKOVY – Tepelné čerpadlo a podlahové topení – ideální kombinace pro Váš dům

print