Podlahy Barlinek

Dřevěné podlahy Barlinek 

 


  Podlahy Barlinek - řada ExclusivePodlahy Barlinek - řada ProfessionalPodlahy Barlinek - řada ClassicPodlahy Barlinek - řada Life

 

 

 

Řada EXCLUSIVE

Nabídka podlah určená zvlášť náročným zákazníkům. Jednolamelové podlahy opatřené UV lakem, přírodním olejem nebo lakem s vysokým leskem. Podlahy Exclusive se zvlášť dobře vyjímají v reprezentačních interiérech domů a firem.

Řada PROFESSIONAL

Podlahy vynikají povrchovou úpravou provedenou lakem se zvýšenou tvrdostí a odolností. Moderní  výrobek naplňující očekávání zákazníků, slučující požadavky na estetiku a praktičnost. Vynikající řešení jak pro byty a domy, tak pro všechny interiéry se zvýšenou intenzitou pohybu.

Řada LIFE

Řada podlah opatřených sedmi vrstvami továrně nanášeného UV laku. Kvalitní třívrstvá podlaha vyšší třídy, zhotovená z přírodního dřeva za atraktivní cenu. Dobrá nabídka pro mladé lidi, milující v bytě vše co je krásné, ekologické a zdravé.

Řada CLASSIC

Charakteristickým znakem této řady je různorodost povrchové úpravy a barev vrchní vrstvy. Podlahy jsou opatřeny přírodním či barveným olejem anebo lakem s vysokým leskem. Elegantní a tradiční, vhodné pro zákazníka hledajícího podlahy navazující na ověřené tradiční vzory.

 


Podlahové lamely Barlinek sestávají ze tří vrstev přírodního dřeva, spojených ekologickým lepidlem. Spodní a střední vrstva dřevěné podlahy jsou vyrobeny z jehličnaté dřeviny o tloušťce 3,5 a 8 mm. Horní nášlapná vrstva je tvořena ušlechtilým dřevem tloušťky 3,5 mm. Dekorační vrstva je vybroušená, podle druhu podlahy je pokrytá až  7-násobnou vrstvou  UV laku, naolejována se zachováním přírodního vzhledu dřeva anebo podbarvena na bílo. Během životnosti podlahy je možné ji renovovat přebroušením a opětovným nalakováním.

 

Parametry dřevěné podlahy Barlinek

Celková tloušťka lamel 15mm
Rozměry lamel 2200 x 207 mm
Počet lamel v balení  7 ks 
Hmotnost balení  28 kg

 

 

 

 

 


 


Doporučujeme :

EKOVY – Tepelné čerpadlo a podlahové topení – ideální kombinace pro Váš dům

print