Marmoleum-interiérForbo flooring systems je mezinárodní firma pro vývoj a výrobu kvalitních podlahových systémů, 70. letá tradice a většinový podíl na celosvětovém trhu s podlahovinami je dostatečným důkazem kvality jejich výrobků. Značka Forbo se spouje s trvanlivostí, šetrností k přírodě a inovativností. Rozmanitost produktů Forbo je obrovská, proto popis jednotlivých podlahovin najdete na stránkách níže.

 

 

Bytové řady Marmoleum®

 

 

Forbo Marmoleum Home

Marmoleum® home v pásech nabízí inspiraci ve vyváženém výběru barev nejnovější kolekce. Přírodní produkt v pásech dvoumetrové šíře vám pomůže vytvořit váš domov. Dekory kolekce Marmoleum® home nadchnou svou rozmanitostí a barevností. Vybrat ten správný vzor můžete ze široké palety 47 dekorů v mnoha pestrý tónech. Kolekce také zahrnuje i designové dekory Marmoleum® home design označeny HDxx. Navíc jsou všechny vzory dostupné skladem v České republice.

 

Marmoleum Forbo Click

Marmoleum® Click je HDF deska opatřená z rubu korkovou vrstvou, jejíž vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum®. Vyrábí se v lamelách 90 x 30 cm (7 kusů v krabici činí přibližně 1.89 m2) a čtvercích 30 x 30 cm (7 kusů v krabici činí přibližně 0,63 m2). Lamely a čtverce jsou k dispozici v 21 barevných odstínech, které se dají snadno kombinovat pro vytvoření vaší vlastní jedinečné podlahy

 

  

Marmoleum® Dual se vyrábí ve 30 barvách. Rozměry čtverců jsou 33.3 x 33.3 cm nebo 50 x 50 a nabízí neomezenou možnost tvorby vlastního jedinečného vzhledu, zvláště v kombinaci s dekorativními doplňky dodávanými pro tento produkt. 


 

 

Komerční marmoleum Forbo

 

     

Komerční řady Marmoleum®

 

 

 

 

 

    

Marmoleum® Global 3 bezkonkurenční výběr neobyčejných designů inspirovaný současnou i nastupující architektonickou vizí. Marmoleum® Global 3: ekologický, ekonomický a designový základ pro vaši budoucí podlahu. 

 

     

  Marmoleum® Ohmex je linoleum, které splňuje vyšší požadavky na elektrickou vodivost. Elektrický odpor je snížen na hodnotu < 1-108  (EN1081) a zajišťuje
bezpečnost osob a ochranu zařízení citlivých na elektrostatický náboj. Marmoleum® Ohmex o tloušťce 2,5 mm se dodává ve čtyřech barvách. Typické oblasti použití jsou místnosti s počítači/servery a prostory s citlivými zařízeními.

 

      

  Marmoleum® Sport patří ke kategorii elastických podlahových krytin instalovaných na pružné konstrukci a plně splňuje poslední evropské standardy pro sportovní podlahy EN 14904 a německé normy DIN V 18032-2. Oblast elastických podlahových krytin minimalizuje riziko zranění. Dvanáct barev kolekce bylo navrženo přesně podle vzorů barev nejčastěji používaných ve sportovních halách. Barvy mohou být vzájemně kombinovány tak, aby vymezily nebo zdůraznily hrací plochu používanou pro určité druhy sportů např. ovály, čáry apod.
     
 

 Marmoleum Forbo acoustic  

Marmoleum® Acoustic zvyšuje krůčejovou neprůzvučnost na 14  dB (ISO 717- ). Jedná se dvouvrstvé linoleum, tvořené 2 mm vrstvou krytiny Marmoleum® a 2 mm podkladovou vrstvou Corkment. Použitím modelu Marmoleum® Acoustic se snižují náklady na instalaci, protože materiál může být nainstalován v jednom kroku, bez nutnosti nejdříve položit vrstvu Corkment a pak Marmoleum®. Marmoleum® Acoustic se dodává v 6 barvách. 

 

Marmoleum Forbo Decibel

Marmoleum® Decibel je Marmoleum® konstruované s hlavním cílem maximálním technicky možným způsobem snížit krůčejový hluk. Je vyrobeno v tloušťce 2,5 mm, dále laminováno na 1 mm silnou vrstvu polyolefínové pěny. Je to jediný linoleový produkt na světě, které dosahuje kročejové neprůzvučnosti 17 dB podle normy ISO 717-2.  Ideální produkt do nemocnic, ordinací, ale také například do domácích ložnic a chodeb – všude tam, kde je žádoucí zachovat naprosté ticho při pohybu osob.

 

 Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu linoleum a Marmoleum ® vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové podlahy z linolea rádi, ochotně a především zdarma. 

 

 

 

  

 

 

print