Sporting T je sportovní vinylový dezénovaný povrch s kompaktní a účinnou tlumicí vrstvou. Jedná se o středně rychlý tenisový povrch. Používá se v krytých sportovních halách jako finální hrací plocha tenisového kurtu a jeho příslušného okolí.

PVC vinylová podlaha pro sportovní haly Fatra Sporting TUniverzální herní vlastnosti povrchu umožňují využití jak pro závodní, tak i rekreační tenis, badminton, nohejbal . Protiskluzový povrch vinylové podlahy zajišťuje bezpečný pohyb hráče na hrací ploše s minimálním skluzem. Barevné řešení a matový povrch podlahy zaručují dobrou kontrolu míče při hře.

Vinylovou podlahu Fatra Sporting T lze buďto nalepit na podkladový beton či parkety, anebo ji pokládat dočasně jako koberec. Podlahu lze srolovat a uskladnit v době, kdy je prostor sportovní haly využíván k jiným účelům než ke hraní míčových her. Podlaha Fatra Sporting T se dodává v několika rolích na míru vždy tak, aby pokládka podlahy, demontáž a uskladnění podlahy nečinilo v prostoru haly problémy.


Galerie podlah z PVC Sporting T

     


Parametry podlahy

Délka pásu 30 m
Šířka pásu 1060 mm
Celková tloušťka 4 mm
Třída použití 33
Kód zboží SPORTINGT

Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  odbornou pokládku marmoleové podlahy FORBO Marmoleum® Dual našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 
 


Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu linoleum a Marmoleum ® vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové podlahy z linolea rádi, ochotně a především zdarma. 

print