Firma Affinis je divizí společnosti Abrasiv, která vyrábí bambusové podlahy a desky špičkové kvality již od roku 1990. bambusová podlahaJakožto český výrobce se může chlubit jak kvalitou tak i cenami bambusových podlah, které jsou na rozdíl od ostatních dřevin ekologicky nenáročné na výrobu a jsou přesto levnější. Affinis vyrábí bambusové podlahy v provedení pro celoplošné lepení i pro suchou pokládku pomocí nelepeného spoje.

Interiérové podlahy z bambusu svým netradičním designem předčí Vaše očekávání. Navíc mají skvělé užitné vlastnosti – jsou odolné, pevné a snadno udržovatelné. Volba interiérové podlahy z bambusu je správným rozhodnutím pro všechny interiéry. Vyberte si z nabízených originálních dekorů.


 Galérie a ceník bambusových podlah Affinis

 

Horizontál přírodní
 
Horizontál káva
 
Vertikál přírodní
 
Vertikál káva
 
Mramor přírodní
 
Mramor káva
 
Zebra
 

 


 

Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku bambusové podlahy AFFINIS našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 

 

 


 

print