Dřevěné podlahy Magnum 

 


Produktová řada podlah MAGNUM

Třívrstvé dřevěné podlahy MAGNUM – základní informace, které byste měli znát, pokud se chcete dobře orientovat v naší nabídce. Staňte se odborníkem na výběr podlahy během 5 minut.


 

Klasické dřevěné podlahy MAGNUM

 

Podlahy Magnum Exotická kolekceEXOTICKÁ kolekce

Podlahy z exotických dřevin na nás dýchají vůněmi dalekých krajů. Jejich přednostmi nejsou jen zajímavé odstíny, zahrnující příjemný červený nádech dřeva, ale především jejich tvrdost a odolnost proti poškození. Jsou vhodné do reprezentativních interiérů, ale i všude tam, kde kromě luxusního vzhledu sázíme na maximální praktičnost podlahy. 

 

Podlahy Magnum RošádaROŠÁDOVÁ kolekce

Kolekce Rošáda dřevěných podlah Magnum vyniká unikátním systémem ručně lepených lamel. Široký výběr z mnoha variant podlah a exkluzívní vzhled předurčují podlahy Magnum Rošáda do moderních interiérů. Podlahy jsou potaženy ochrannou vrstvou nové generace MagShield, zvyšující odolnost proti poškrábání. Lamely jsou impregnovány proti vlhkosti MagLock gelem.

 

Podlahy Magnum AmoAMO kolekce

Kolekce vybraných dubových podlah Amo je charakteristická originálním zbarvením dubového dřeva do tmavých až černých tónů speciální úpravou, které nelze jiným způsobem docílit, a která dodává podlaze výjimečnost mezi dubovými podlahami ostatních výrobců. Tato úprava dřeva nepodléhá výrazným barevným změnám způsobeným UV zářením.

 

Podlahy Magnum ThermoTHERMO kolekce

Kolekce Thermo dřevěných podlah Magnum se odlišuje tepelným zpracováním horkým vzduchem při teplotách 160 °C – 190 °C. Vlivem vysoké teploty dochází k redukci vnitřního napětí v rámci struktury dřeva (umrtvení dřeva) – výborná rozměrová (tvarová) stálost – v podmínkách proměnlivé vlhkosti je parketa stabilnější než běžné parkety.

 

Podlahy Magnum - mořená kolekceMOŘENÁ kolekce

Mořená kolekce dřevěných podlah Magnum – charakterizuje ji tónování dřeva do zvoleného moderního odstínu od jemně načervenalé až po hnědý kávový odstín. Podlahové parkety mají jen minimální barevnostní rozdíly, což je vítanou, u dřevěných podlah netypickou výhodou pro snadné doladění jakéhokoli interiéru.

 

Magnum podlahy drásaná kolekceDRÁSANÁ kolekce

Drásaná kolekce dřevěných podlah Magnum – drásáním (neboli tzv. kartáčováním) nášlapné vrstvy se zvýrazní kresba a charakter dřeva. Měkčí letokruhy dřeva jsou vydrásány ven z povrchu nášlapné vrstvy, čímž se docílí větší tvrdosti a odolnosti podlahy proti mechanickému poškození. Drásané podlahy mají nekomformní ráz a podtrhují krásu přírodního materiálu.

 

Podlahy Magnum Extreme kolekceEXTREME kolekce

Extreme kolekce dřevěných podlah Magnum – Jedinečná kolekce nových podlah vybraných dřevin se speciální povrchovou úpravou, zvyšující mechanickou odolnost dřevěné podlahy. Vzhledem k ručnímu opracování je každá parketa originální a nenapodobitelná. Jednotlivé druhy povrchových úprav jsou pojmenovány dle historických období což napovídá o jejich výjmečnosti.

 

Podlahy Magnum SmartSMART kolekce

Nová, rozšířená kolekce dřevěných podlah Magnum Smart nabízí za atraktivní ceny konstrukčně zjednodušené, a tedy cenově výhodnější řady Classic s rustikálním vzhledem dřeva s velkými barevnými kontrasty, bělí a sukovými očky, a řadu Nature oslovující milovníky přírody – podlahy s přírodním vzhledem dřeva a jemnými barevnými odstíny.

 

 


 

Speciální dřevěné podlahy MAGNUM

 

 

Podlahy Magnum F.I.P.FIP parket – řešení pro podlahové vytápění

F.I.P. je unikátní dřevěná podlaha se zlepšenými užitnými vlastnostmi – určená především pro podlahové vytápění. Současně je podlaha F.I.P. díly dřevotřískovému jádru šetrná k životnímu prostředí – podporuje šetrné využívání dřevní hmoty.

 

Dýhovaná řada podlah MagnumDÝHOVANÉ podlahy – dřevěné podlahy levněji

Krása v pravém smyslu slova. Podlaha teplá i ve velmi chladných dnech. Jedinečná konstrukce dřevěných dýh na speciálním vysoce stlačeném dřevěném podkladu dělá podlahu odolnou vůči tlaku a nechává povrch krásný a hladký. Povrchová úprava speciálně vyvinutým akrylátovým lakem chrání proti opotřebení a poničení vrchní vrstvy z pravého dřeva.  

 

LAMINÁTOVÉ podlahy – kvalitní náhrada dřevěné podlahy

 Nabídka se připravuje … 

MAGNUM decking – venkovní dřevěné podlahy 

 Nabídka se připravuje … 


 

Ceník všech podlah MAGNUM je ke stažení ZDE

 


 

Technologie třívrstvých podlah Magnum

Technologie podlahy Magnum Technický list třívrstvé parkety MAGNUM

Popis
Třívrstvá parketa MAGNUM je parketová deska, kterou tvoří nášlapná vrstva z rostlého dřeva a další vrstvy ze dřeva nebo materiálů na bázi dřeva, slepené k sobě. Podlaha MAGNUM je vyrobená v souladu s evropskou normou ČSN EN 13489

Rozsah použití
Podlahovina určená pro pochůzné plochy interiéru budov v obytných a komerčních prostorách.

Rozměry
Parkety mají standardní rozměr 2200 x 205 x 15 mm 

Dřeviny
Akát, Akát pařený, Bříza, Buk, Buk pařený, Dub, Dub Červený Americký, Habr, Jasan, Javor Horský, Javor Kanadský, Olše, Ořech, Třešeň Americká, Třešeň Evropská, Doussie, Iroko, Jatoba, Merbau, Sapelli, Padouk, Panga-Panga, Tigerwood, Zebrano 

Doporučená vlhkost prostředí – Vlhkost horní vrstvy v rozmezí 5 až 9 % 

Množství v balení
6 ks parket v balíku (2,71 m2)
40 balíků na paletě (108,4 m2)

 


Rozdělení podlah MAGNUM podle počtu lamel v parketě

 

 

 


 

print