„MEISTER – Značka pro profesionály a všechny lidi, kteří mají rádi dokonalost.“ Tak zní motto světoznámého německého výrobce přírodních podlahovin, jehož hlavním sortimentem jsou přírodní linoleum a korkové podlahy. Rodinná firma z dlouhou tradicí patří mezi špičky v oboru nejen pro kvalitu svých výrobků, ale především díky své ekologické výrobě a šetrnosti k životnímu prostředí. V roce 1993 získali jako první prestižní označení ekologických výrobků „Blauer Engel“ a toto označení nese taky většina jejich výrobků. V roce 2010 dokonce vyřadili z nabídky všechny povrchy z tropického dřeva jejichž těžba vážně narušuje životní prostředí.

Korkové podlahy MEISTER

Ekologicky lakovaná povrchová úprava
Ekologické lakování Duratec Pro je obzvláště odolné a snadno udržovatelné. Označení »Pro« pětivrstvé lakované konstrukce Duratec znamená vysokou odolnost korkové podlahy proti oděru a možnosti vyššího namáhání. Korkové podlahy Meister Celá konstrukce lakovaného povrchu se skládá z houževnatě elastického akrylového laku tvrzeného ultrafialovým zářením, který neobsahuje formaldehyd. Tento akrylový lak je ekologicky nezávadný. Zabezpečuje hygienu, snadnou údržbu a dlouhou životnost.

 Přirozené barvy korkové podlahy

Barevná paleta korkové kolekce se skládá z přirozených hnědých, krémových a bílých odstínů, jakož i vybraných potisknutých podlah. Také u potisknutých podlah je zachována přirozenost materiálu.  Typická struktura korku zůstává viditelná, výběr dekorů a použité barvy jsou přesně sladěny z materiálem. Korek jako přírodní produkt může při přímém působení slunečního záření měnit svoji barvu. Je možné, že podlaha podle polohy v místnosti a světelných podmínek zesvětlá.

  • třída mechanického namáhání 23 | 31
  • 19 lakovaných povrchů, částečně s tištěným uměleckým potiskem
  • zámkový spoj Uniclic
  • cca 3,0 mm nášlap z ušlechtilého dřeva
  • tloušťka: 10,8 mm
  • rozměry: 910 × 300 mm
Korkové podlahy vzorky

MEISTER záruka

  • 10 roků při použití v obytných prostorech

Galerie a ceník plovoucích korkových podlah MEISTER

 Parametry podlahy

Délka lamely 300/910mm
Šířka lamely 300mm
Celková tloušťka 10,8mm
Kód zboží KC400S – lak

KB400S – olej


Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku korkové podlahy MEISTER našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print