Fatra, a.s. je jediným výrobcem PVC vinylových podlahových krytin v ČR.

Vinylová podlaha z PVC Fatra ThermofixV současnosti jsou na trhu 3 produktové značky – Lino Fatra, Thermofix a Sporting T. Všechny zaručují kvalitní materiály pro aplikace v bytech, školách, nemocnicích, komerční výstavě a lehkém průmyslu.

PVC podlahy z Fatra, a.s. charakterizují moderní životní styl, zpříjemňují bydlení, dotvářejí zdravé a čisté prostředí, chrání před alergiemi a zahrnuje širokou škálu barev a vzorů. Speciální typy podlah splňují i požadavky na odvod elektrostatického náboje.

Podlahové krytiny z Fatry odpovídají evropskému standardu dle normy ISO 9001.

Vyberte si ze tří unikátních řad vinylových podlah Fatra

LINO FATRA patří mezi tradiční a vysoce kvalitní homogenní a heterogenní podlahoviny z PVC. 

Využití této podlahové krytiny je velice různorodé – od rodinných domů, přes komerční a prestižní provozy restaurací, hotelů a firem až po školní hygienické provozy nemocnic. Tam všude má LINO FATRA již své místo.

   
Thermofix® je speciální heterogenní vinylová podlahovina vyráběná od roku 2003 společností Fatra, a.s. Je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem. 

Užitná nášlapná transparentní vrstva je opatřena mechanickým dezénem. Navíc je povrch opatřen polyuretanovou vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu.

   

Fatra Sporting T

Sporting T je vinylový dezénovaný povrch s tlumicí vrstvou. Jedná se o středně rychlý povrch. Používá se v krytých sportovních halách jako finální hrací plocha pro tenis, badminton, nohejbal apod.

 

Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  odbornou pokládku marmoleové podlahy FORBO Marmoleum® Dual našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 
 


Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu linoleum a Marmoleum ® vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové podlahy z linolea rádi, ochotně a především zdarma. 

print