APIA je český výrobce kazetových parket (zámecké parkety). Kazetové mozaiky se tvoří většinou na objednávku a proto je výběr vzorů pouze orientační. Ve skutečnosti lze realizovat jakýkoliv Váš nápad. Poraďte se s našimi podlaháři o možnostech zámkových parket.


Galerie možných provedení kazetové mozaiky

Pokládání mozaikových parket

Pokládka mozaikových parketových podlah a zámeckých vzorů z parket je vysoce odbornou řemeslnou činností, do níž by se v žádném případě neměli pouštět amatéři a domácí kutilové.

zámecká mozaika z parketPlatí pro ni tytéž pravidla jako pro pokládání parketových podlah z vlysů, kromě toho je ale potřeba systematicky postupovat při skládání parket do mozaiky, aby vzniklé vzory vytvořily žádané obrazce.

Náročné je pravidelné střídání parket různých odstínů a montáž podlahy bez vzniklých spár mezi jednotlivými parketami.

Proto při plánování mozaikové parketové podlahy vždy oslovte odborné podlahářství, jehož zkušení podlaháři Vám poradí s návrhem parketové mozaiky, provedou přípravu podkladu, rozplánování potřeby materiálu i vlastní položení parketové podlahy.


print
Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/imao/podlahy-koberce.com/home/www/wp-includes/functions.php on line 5277 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/imao/podlahy-koberce.com/home/www/wp-includes/functions.php on line 5277