Laminátové podlahy – sňatek technologií s přírodou


 Laminátové podlahy dneška jsou skvělým důkazem, jak moderní technologie dokáže zkombinovat nejlepší vlastnosti přírodních a umělých materiálů do maximálně praktického celku, který vyniká nejen výbornými užitnými vlastnostmi, ale navíc je k nerozeznání od svých přírodních předchůdců.

laminátová podlahaLaminátové podlahy prověřených výrobců

Vybrali jsme pro Vás nabídku laminátových podlah prověřených značek, které naše podlahářství pokládají u zákazníků již mnoho let a mají tedy s nimi nejlepší zkušenosti. U každého výrobce najdete orientační ceník laminátových podlah zakomponovaný v galérii prodávaných vzorů podlahovin.

  Egger

Laminátové podlahy Egger patří mezi nejprodávanější laminátové podlahy především pro svůj po stránce jakosti přísně hlídaný výrobní program. Podlahy Egger splňují nejpřísnější EU normy CE 14041, výrobce disponuje několika světovými patenty. Montáž laminátových podlah Egger se obejde bez lepidel a speciálního nářadí, díky patentované konstrukci se podlahy nerozevírají ani při malých nerovnostech podkladu. Spoje jsou vysoce stabilní v tahu. Podložka Silenzio zabudovaná přímo v lamele snižuje hlučnost podlahy o polovinu.

 Berry Floor

Berry Floor patří mezi špičku mezi výrobci laminátových podlah – přísně hlídané výrobní postupy překračující nároky jakostních předpisů Evropské unie. Patentovaný způsob pokládání laminátové podlahy bez použití lepidel BerryLOC© zrychluje pokládku natolik, že podlaha ve Vašem bytě může být položena za jediný den a ihned bude možné ji používat. Navíc bez hluku a jakéhokoli zápachu.

 PERGO 

Laminátové podlahy PERGO mají jediný cíl, jemuž je podřízena celá technologie. Tím je dlouhá životnost podlahy. Zatímco u obyčejných podlah čas zanechává rýhy a jiné známky opotřebení, podlahy PERGO umějí zastavit čas. I po dlouhých létech budou stále vypadat jako nové – bez škrábanců od domácích mazlíčků, známek šoupání nábytku, vybledlých ploch od sluníčka. Vždyť na ně výrobce poskytuje neuvěřitelnou až 50-tiletou !!! záruku. Kvalita a odolnost není však jediným triumfem laminátových podlah PERGO – nesčetné množství vzorů v galérii tohoto výrobce Vás při výběru Vaší podlahy zaměstná na dlouhý večer.


 Nejste ještě rozhodnutí pro laminátovou podlahu ?

Plánujte laminátovou podlahu s námi

8 dobrých důvodů pro laminátové podlahy

  1. Nízká cena laminátové podlahy (oproti čistě přírodním materiálům)
  2. Velký výběr vzorů a odstínů laminátových podlah
  3. Barevná a vzorová stálost bez ohledu na vyrobenou šarši
  4. Vysoká tvrdost laminátových podlah – nemusíme si dělat starosti s podřením podlahy nábytkem a chozením
  5. Otěruvzdornost laminátové podlahy – nášlapná vrstva ani lak se nesešlapává a nemusí se obnovovat
  6. Není potřeba žádná povrchová úprava – podlaha je připravena k použití ihned po pokládce
  7. Jsou ideální pro podlahové vytápění díky velké tepelné propustnosti
  8. Dlouhá životnost – 10 až 30 let podle kvality a typu podlahy

Pozor ať nenaletíte při výběru laminátové podlahy

Ne každá laminátová podlaha vyniká kvalitou a očekávanými užitnými vlastnostmi – laminát vyrábí mnoho kvalitních i nekvalitních firem. Zkušenosti našich podlahářů potvrzují dobře známou zkušenost, že zejména podlehnutí lákavým svodům „akčních“ nabídek levných supermarketů v konečném důsledku velmi často znamená dvojí i trojí investici do jedné podlahy za dobu životnosti podlahy kvalitní. Jednoduše z toho důvodu, že životnost laciných materiálů, kde se na podlahových parketách šetří ve všech jejich vrstvách, nemůže dosáhnout kvality a životnosti poctivě vyrobených značkových výrobků.

Poloviční pořizovací cena laminátové podlahy pak obvykle předznamenává starosti s nečekaně brzy zničenou nášlapnou vrstvou, promáčklinami a prasklinami, zvlněným povrchem a rozklíženými spárami. Nehledě na to, že nabídka „akčních“ modelů se obvykle omezuje na jednu levně dovezenou výrobní sérii, která se rozprodá a za měsíc si na ni již žádný prodejce nevzpomene. Představa, že si za 5 let budete chtít místy poškozenou podlahu obnovit a zakoupíte si náhradní parkety, je tedy zcela mylná. Jakákoli oprava podlahy bude znamenat její kompletní demontáž a výměnu (pravděpodobně za další aktuálně nabízený akční model).

Není podlaha jako podlaha

Mezi jednotlivými druhy laminátových podlah je velký rozdíl v užitných vlastnostech a pečlivému výběru podlahových laminátových  parket je tedy potřeba věnovat značnou pozornost. Materiály se liší nejen barvou, kresbou a cenou, ale především  tloušťkou nášlapné vrstvy, odolností proti škodlivým vlivům a opotřebení. Ne každá laminátová podlaha je vhodná pro každou místnost a chybný výběr laminátové podlahy může vést k jejímu nadměrnému opotřebení a znehodnocení investice.

Výběrem nové laminátové podlahy starost nekončí – je potřeba ji kvalitně položit

Pokládka laminátové podlahy

Nakonec nezapomeňte, že podstatnou podmínkou naší spokojenosti s novou podlahou je kvalitně provedena pokládka podlahy zkušenými podlaháři. Máte-li podlahu vybránu, rádi splníme Vaše představy o rychlém, kvalitním a levném položení laminátové podlahy.Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu laminátové podlahy vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové laminátové podlahy rádi, ochotně a především zdarma.


Podlahy z laminátu v České republice pokládají naše podlahářství

 Laminátové plovoucí a lepené podlahy Česká republika

Laminátové podlahy PrahaLaminátové podlahy v Praze a Středočeském kraji
Laminátové podlahy BrnoPodlahářské služby pro Brně a Brněnský kraj, jižní Moravu
Laminátové podlahy OstravaPokládka laminátových podlah Ostrava a Ostravský kraj
Laminátové podlahy PlzeňLaminátové podlahy plovoucí i lepené, podlahářství Plzeň a Plzeňský kraj
Laminátové podlahy OlomoucLepení a pokládka podlah z lamina pro Olomouc a Olomoucký kraj
Laminátové podlahy LiberecPodlahy z lamina, pokládka podlah z laminátu pro Liberec a Liberecký kraj
Laminátové podlahy Ústí nad LabemPokládky a opravy laminátových podlah pro Ústecký kraj a severní Čechy
Laminátové podlahy Karlovy VaryLaminátové podlahy a podlahářské práce pro Karlovy Vary a západ Čech
Laminátové podlahy Hradec KrálovéPodlahy z lamina, podlahářské práce pro Hradec Králové a východní Čechy
Laminátové podlahy PardubiceRenovace a pokládky laminátových podlah pro Pardubice a Pardubicko
Laminátové podlahy České BudějovicePodlahy a podlaháři pro České Budějovice a jižní Čechy
Laminátové podlahy JihlavaPokládka laminátových podlah, renovace podlah Jihlava a kraj Vysočina
Laminátové podlahy JeseníkPodlahářské práce pro Jeseník a severní Moravu a Slezsko
Laminátové podlahy ZlínKoberce, podlahy z lamina, podlaháři pro Zlín a Zlínský kraj

Poznámka : Všechny na této stránce uvedené podlahové materiály pokládáme jako plovoucí podlahy i jako lepené podlahy. Pro výběr laminátové podlahy navštivte vzorník laminátových podlah.

 

Tuto stránku hledáte nejčastěji pod názvy

Laminátové podlahy, podlahy z laminátu, podlahy z lamina, pokládka podlah z lamina, pokládka laminátových podlah, podlahy z laminátových desek, laminátové parkety,  montáž laminátových podlah, inštalácie laminátových podláh, pokladanie laminátových podláh, plovoucí podlahy z lamina, plovoucí laminátové podlahy, pokládka plovoucích laminátových podlah.

print