Dřevěné podlahy – příroda jako součást domova


dřevěná podlaha

 Dřevěné podlahy jsou královnami mezi podlahovými materiály. Krása, praktičnost a nadčasovost přírodního dřeva, jakož i obrovský výběr dřevin s rozdílnými vlastnostmi předurčují dřevěné podlahy k vedoucí pozici v žebříčku prodávaných podlahovin.

 

Dřevěné podlahy prověřených výrobců

Vybrali jsme pro Vás nabídku dřevěných podlah prověřených značek, které naše podlahářství pokládají u zákazníků již mnoho let a mají tedy s nimi nejlepší zkušenosti. U každého výrobce najdete orientační ceník dřevěných podlah zakomponovaný v galérii prodávaných vzorů podlahovin.

Dřevěné podlahy Barlinek  BARLINEK

Dřevěné podlahy Barlinek patří k nejprodávanějším dřevěným podlahám v Evropě  především pro svůj přísně hlídaný výrobní program. Současná pozice firmy mezi výrobci dřevěných podlah je důkazem toho, že není možné zůstávat u toho co je dobré.  Nejlepším ukazatelem kvality a technologického pokroku výrobků od „Barlinka“ je nejen jeho existence, ale i dlouhodobé působení na náročných trzích světa. Měřítkem úspěšnosti ve firmě Barlinek S.A. je úspěch výrobků nejen ve skandinávských zemích, ale i v USA, Velká Británii, Francii, Německu či Rusku. Nejoblíbenějším výrobkem a dokonalou vizitkou firmy je tzv. „barlinecká deska“, což je třívrstvá podlaha z ušlechtilých druhů domácího i exotického dřeva s bezklihovým systémem montáže barclick. Barlinecká deska v sobě spojuje výhody klasické parkety se snadností kladení plovoucí podlahy.

Dřevěné podlahy Magnum  MAGNUM

MAGNUM  je na špičce mezi výrobci dřevěných podlah pro své přísně hlídané výrobní postupy, které překračují nároky jakostních předpisů Evropské unie. MAGNUM parket a.s. je českou společností, která postavila vysoce moderní dřevozpracující závod na výrobu třívrstvých parket v lokalitě se staletou tradicí ve zpracování dřeva. Dřevěné plovoucí podlahy Magnum nabízí nejširší výběr dřevin z prověřených a kvalitních lesních zdrojů. MAGNUM podlahy jsou 100% vyráběny ze dřeva, kdy horní vrstvu tvoří 3,8 mm tvrdého dřeva, střední vrstvu 9 mm smrkového dřeva a spodní vrstvu 2 mm smrkové dýhy. Povrchová úprava je ošetřena laky druhé generace. Což je nejnověji vyvinutá technologie laku – tzv. nano-technologie, jedná se o novinku na trhu s dřevěnými podlahovinami. Do čtvrté a páté vrstvy laku jsou přidány tzv. nano částice vykazující vysokou tvrdost. Tyto částice se po nanesení laku vyplavují na povrch a způsobí zvýšenou odolnost povrchu parkety.

  NAROWOOD

Dřevěné vícevrstevné podlahy Narowood jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky na kvalitní dřevěnou podlahu. Díky spojům Uniclick je pokládka maximálně přesná a rychlá. Vrstva parafínu navíc odstraňuje vrzání při chůzi. Narowood vyrábí podlahy zásadně z přírodních materiálů a rozdělením podlahy do více vrstev výrazně zmenšuje deformace vzniklé vlhkým prostředím. Díky své nízké konstrukční výšce jsou vemi vhodné pro kombinaci s podlahovým topením.


Nejste ještě rozhodnutí pro dřevěnou podlahu ?

 

Přinášíme Vám 10 dobrých praktických důvodů, proč se rozhodnout pro dřevěné podlahy.

Plánujte podlahu s námiUpozornění

Mezi jednotlivými druhy dřeva je velký rozdíl v užitných vlastnostech a pečlivému výběru podlahových dřevěných parket je tedy potřeba věnovat značnou pozornost. Materiály pocházejících ze dřeva domácích i exotických stromů se liší nejen barvou, kresbou a cenou, ale především svojí tvrdostí, odolností proti škodlivým vlivům a opotřebení. Ne každé dřevo je vhodné pro každou místnost a chybný výběr podlahy může vést k jejímu nadměrnému opotřebení a znehodnocení investice.

Proto velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu dřevěné podlahy vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové dřevěné podlahy rádi, ochotně a především zdarma.

 


Tabulka tvrdostí dřevin podle Brinella


Podlahy ze dřeva v Českérepublice pokládají naše podlahářství

 Dřevěné plovoucí a lepené podlahy Česká republika

Dřevěné podlahy PrahaDřevěné podlahy v Praze a Středočeském kraji
Dřevěné podlahy BrnoPodlahářské služby pro Brně a Brněnský kraj, jižní Moravu
Dřevěné podlahy OstravaPokládka dřevěných podlah Ostrava a Ostravský kraj
Dřevěné podlahy PlzeňDřevěné podlahy plovoucí i lepené, podlahářství Plzeň a Plzeňský kraj
Dřevěné podlahy OlomoucLepení a pokládka podlah ze dřeva pro Olomouc a Olomoucký kraj
Dřevěné podlahy LiberecPodlahy ze dřeva, pokládka podlah ze dřeva pro Liberec a Liberecký kraj
Dřevěné podlahy Ústí nad LabemPokládky a opravy dřevěných podlah pro Ústecký kraj a severní Čechy
Dřevěné podlahy Karlovy VaryDřevěné podlahy a podlahářské práce pro Karlovy Vary a západ Čech
Dřevěné podlahy Hradec KrálovéPodlahy ze dřeva, podlahářské práce pro Hradec Králové a východní Čechy
Dřevěné podlahy PardubiceRenovace a pokládky dřevěných podlah pro Pardubice a Pardubicko
Dřevěné podlahy České BudějovicePodlahy a podlaháři pro České Budějovice a jižní Čechy
Dřevěné podlahy JihlavaPokládka dřevěných podlah, renovace podlah Jihlava a kraj Vysočina
Dřevěné podlahy JeseníkPodlahářské práce pro Jeseník a severní Moravu a Slezsko
Dřevěné podlahy ZlínKoberce, podlahy ze dřeva, podlaháři pro Zlín a Zlínský kraj

Poznámka : Všechny na této stránce uvedené podlahové materiály pokládáme jako plovoucí podlahy i jako lepené podlahy. Pro výběr dřevěné podlahy navštivte vzorník dřevěných podlah.