Dvanáct barev kolekce bylo navrženo přesně podle vzorů barev nejčastěji používaných ve sportovních halách. Barvy mohou být vzájemně kombinovány tak, aby vymezily nebo zdůraznily hrací plochu používanou pro určité druhy sportů např. ovály, čáry apod.

Marmoleum® sport patří ke kategorii elastických podlahových krytin instalovaných na pružné konstrukci a plně splňuje poslední evropské standardy pro sportovní podlahy EN 14904 a německé normy DIN V 18032-2. Oblast elastických podlahových krytin minimalizuje riziko zranění.

 

Galerie řady Marmoleum® Sport

 Parametry podlahy

Délka pásu 32m
Šířka pásu 2m
Celková tloušťka 3,2mm/4mm

Obvyklá cena podlahy 3,2mm (bez DPH)

Česká republika 700 Kč  m2
Slovenská republika   27.50 EUR  m2

Obvyklá cena podlahy 4mm (bez DPH)

Česká republika 790 Kč  m2
Slovenská republika   31.00 EUR  m2

 

 

 

 

 

 

 

 


Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku marmoleové podlahy FORBO Marmoleum® Sport našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 

 

 Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu linoleum a Marmoleum ® vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové podlahy z linolea rádi, ochotně a především zdarma. 

 

 

 

  

 

 

print