Marmoleum Global

Nejnovější kolekce podlah Marmoleum Global 3 čerpá inspiraci ze současných i nastupujících architektonických představ a odráží celkový posun v rámci architektury a designu směrem k otevřeným, flexibilním a ekologickým stavbám a prostředím. Kolekce Global 3 nabízí široký výběr vzorů ve značně rozšířené barevné paletě. Architekti, designéři a ostatní tvůrci podílející se na návrhu podlahy a interiéru mohou vytvářet více barevných kombinací – a vytvářet více variant než kdykoliv předtím. Kolekce Marmoleum Global 3 jednoduše nabízí nejširší výběr linoleí v dlouhodobé historii.

Kolekce Marmoleum Global 3 obsahuje tři řady marmolea Forbo, které byly všechny navrženy s ohledem na specifický vzhled podlahy a pocit. Od hodně mramorovaných až k uni barvám nebo nápadným současným vzorům a strukturám; každá kolekce nabízí kompletní barevnou paletu, díky níž jsou tyto výrobky ideální pro použití v řadě různých prostředí.

Kde tyto výrobky používat ? I když je každá kolekce podlahy Forbo Global 3 jiná, všechny výrobky jsou vždy vhodné pro použití v široké řadě prostorů a prostředí, jak s lehkým tak i silným provozem. Závisí jednoduše pouze na vašich funkčních a estetických nárocích. Problémem nejsou ani různé typy místností, jako jsou zasedací místnosti, třídy, kanceláře a šatny v komerčních, veřejných a občanských budovách. Totéž platí pro vstupní haly, chodby a kuchyně. Hračkou jsou i prostory recepcí, schodiště, podlahy obchodů a rovněž nemocničních pokojů, kongresových středisek nebo podobných vysoce zatěžovaných veřejných prostor. Bez ohledu na vámi požadovanou oblast použití bude marmoleum Forbo Global 3 vypadat dobře po mnoho a mnoho let.


Kolekce Marmoleum řady FORBO Global 3

Marmoleum Vivace Marmoleum Vivace má bohatou a živou strukturu, na které nejsou vidět nečistoty a která se dobře hodí do velkého množství interiérů.  

    Marmoleum Real – moderní, klasické a mramorované struktury dostupné v široké nabídce neutrálních, svěžích a odvážných barev. 

 Marmoleum Fresco – jemná mramorovaná struktury je inspirována starověkými freskami, barvy vytvořily útulnou atmosféru.

           Marmoleum Walton Cirrus  přináší do hry lehký mramorovaný effect pro důvtipně neobyčejné kombinace.

              Marmoleum Walton Uni – jednoduchá, čistá kolekce s industriálním, téměř monumentálním vzhledem,  ideální základ pro zvláštní barevné kombinace.

       Marmoleum Walton Crocodiles – Díky reliéfnímu krokodýlímu vzoru představuje tato kolekce skutečně unikátní design podlahové krytiny.

      Artoleum Piano – má barevnou strukturu s jemným, harmonickým, dvoutónovým “kropenatým” efektem. Neopakovatelný přírodní vzhled.

    Artoleum Graphic – Černé, bílé a šedé barvy vnáší do tradičních interiérů překvapivý obrat a také se krásně kombinují se současnými povrchy.

      Artoleum Mineral – Přírodní a harmonické designy a barvy jsou inspirovány kameny a vytváří tak prostředí, ve kterém se každý cítí příjemně. 

         Artoleum Scala – Přímočarý design, které je ideální v případě, kdy chcete z unikátního prostoru vytvořit něco nezapomenutelného.    

       Artoleum Striato – Retro a přitom moderní design bez jakékoliv podobnosti s „klasickým“ linoleem. Dobře se hodí pro rozlehlé, vysoké a otevřené prostory.


Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku marmoleové podlahy FORBO Marmoleum® Global 3 našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu linoleum a Marmoleum ® vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové podlahy z linolea rádi, ochotně a především zdarma.print