Podlahy Barlinek

Galerie podlah Magnum – kolekce Exotics

 

Exotická kolekce dřevěných podlah Magnum směřuje ke zvlášť náročným zákazníkům. Kvalita, luxus a exkluzivita je na prvním místě požadavků pro tuto řadu dřevěných podlah. Dřevěné podlahy Magnum exotické kolekce se odlišují od ostatních řad především svojí tvrdostí a odolností, typickou pro dřeviny tropických oblastí. Jen málo reagují na klimatické změny v interiéru. Jsou vhodné pro luxusní reprezentativní interiéry, stejně tak jako pro všechny prostory, kde dochází k nadměrnému využívání podlahy. 

Doussie 3-lamela Iroko 3-lamela Jatoba 3-lamela
Podlaha Magnum Exotics - Doussie Podlaha Magnum Exotics - Iroko Podlaha Magnum Exotics - Jatoba 3
     
Jatoba 2-lamela Merbau 3-lamela Padouk 3-lamela
Podlaha Magnum Exotics - Jatoba 2 Podlaha Magnum Exotics - Merbau Podlaha Magnum Exotics - Padouk
     
Panga-Panga 3-lamela Tigerwood 3-lamela Sapeli 3-lamela
Podlaha Magnum Exotics - Panga-Panga Podlaha Magnum Exotics - Tigerwood Podlaha Magnum Exotics - Sapeli
     
Tali 3-lamela Zebrano 3-lamela  
Podlaha Magnum Exotics - Tali Podlaha Magnum Exotics - Zebrano  
     

   

 Aktuální ceník Magnum ke stažení

 

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.

 

 


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

 

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum Exotická řada – Doussie našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print