Dřevěné podlahy Narowood

        Dřevěné vícevrstevné podlahy Narowood jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky na kvalitní dřevěnou podlahu. Díky spojům Uniclick je pokládka maximálně přesná a rychlá. Vrstva parafínu navíc odstraňuje vrzání při chůzi. Narowood vyrábí podlahy zásadně z přírodních materiálů a rozdělením podlahy do více vrstev výrazně zmenšuje deformace vzniklé vlhkým prostředím. Díky své nízké konstrukční výšce jsou vemi vhodné pro kombinaci s podlahovým topením.


Vhodnost použití dřevěné podlahy Narowood

Dřevěné vícevrstvé podlahy Narowood jsou díky svému jedinečnému vzhledu a technickým vlastnostem vhodné do bytových prostor, kde svojí strukturou vytváří nenapodobitelný vzhled. Díky úpravě povrchu již z výroby, jsou optimální volbou pro získání teplé a elegantní dřevěné podlahy v relativně krátkém čase. Podlahy Narowood jsou při výběru dřeviny vhodné také k použití do kancelářských prostor (doporučujeme dřeviny s větší objemovou hmotností neboli tzv. „tvrdé“ dřeviny).

Materiál dřevěné podlahy Narowood

Materiál je koncipován pro ty odběratele, kteří chtějí kvalitní dřevěnou masivní podlahu. Rozdělením podlahy do dvou vrstev, je docíleno spousty výhod, např. minimalizace problémů s rozpínáním či sesycháním podlahy, jenž je částečně eliminována její sendvičovou skladbou. Jelikož se však jedná o výrobek z přírodního materiálu, nelze deformacím zcela zamezit. Tyto změny se však oproti celomasivním podlahám projevují až při dosažení mezních hodnot vlhkosti a teploty. Podlaha je díky své nízké konstrukční výšce velmi vhodná pro kombinace s podlahovým topením.
Jednotlivé lamely u Narowood Dreamu se dělí na pravé a levé. Díky tomu se dají skládat do různých vzorů a barevných kombinací.

Vícevrstevné parkety Narowood jsou opatřeny perem a drážkou. Sendvičová skladba podlahy je tvořena spodní dubovou nosnou vrstvou lamel a vrchní nášlapnou vrstvou o tloušťce 6 mm (při celkové tl. 14 mm) nebo o tl. 4 mm (při celkové tl. 11 mm) z typu dřeviny dle osobního výběru zákazníka. Podlaha je povrchově upravena 5ti vrstvami tvrzeného UV laku, proto se po pokládce už nemusí dále upravovat.

Nášlapná vrstva je čtyřstranně lepená a naprosto odolná proti vniknutí vody z čelních spojů do lamelek. Nášlapná vrstva má exaktní čisté zpracování čelních spojů, není přípustné tmelení (naprosto všichni konkurenti běžně čelní spoje u třípásů tmelí).

 

 

Pokládka podlahy Narowood je díky zámkovým spojům lamel neskutečně rychlá

Rychlá pokládka dřevěné podlahy Narowood

  Prostor pro Vaši kreativitu

Vzory pokládky dřevěné podlahy Narowood

    

 

 

 

 


 

Galerie dřevěných podlah Narowood

 

Narowood Life

Třívrstevná dřevěná podlaha určená do domácností i kanceláří.

 

Narowood Dream

Dvouvrstevná podlaha nové generace nabízející velký výběr dekorů i možností pokládky.

 

Narowood Life Start

Třívrstevná podlaha se sedmi vrstvami laku včetně Corund laku pro maximální tvrdost. Kvalitní technologie výroby zaručuje dlouhou životnost.

 

 


 

print