Marmoleum Home

 

Krásné, praktické, odolné, 100% přírodní a nabízející bohatou paletu barev a vzorů.Tak by bylo možné popsat Marmoleum® home. Moderní přírodní linoleum, které milují bosé nohy, umožňuje bydlení bez prachu a je přátelské k přírodě. Navíc má tolik barevných vzorů, že si snadno vyberete ten pravý pro váš domov.

Designově atraktivní kolekce s dekory krokodýlí kůže nebo oblíbenými retro pruhy. Instalovat je můžete na podlahu nebo efektně na stěny či pulty.

Přírodní složení podlahy Marmoleum® home podporuje zdravé bydlení. Děti si mohou klidně hrát na zemi, Marmoleum® home nestudí. Zároveň na jeho povrchu nedochází k množení bakterií i mikroorganismů a navíc se snadno udržuje. Astmatici i alergici z něj budou nadšeni.

Hlavní složkou podlahy z marmolea je lněný olej, který se mísí s borovicovou pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty. Vzniklá směs je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Výsledkem výrobního procesu, šetrného k životnímu prostředí, je plně přírodní podlahová krytina Marmoleum® home, která nenarušuje křehkou ekologickou rovnováhu.

Marmoleum® Home je plně probarvené v celé své tloušťce a při drobných poškozeních je opravitelné. Dvoumetrová šíře pásu i pevný barevně odpovídající svár zaručí celistvost povrchu a usnadní úklid. Výhodou je také
odolnost vůči přípravkům běžně používaným v domácnosti
a hořící cigaretě.

Povrchová ochrana Topshield

Topshield je povrchová úprava na vodní bázi vyvinutá pro pohodlí spotřebitelů. Zajišťuje perfektní vzhled, ochraňuje zářivost barev a usnadňuje údržbu.

 

Výhody Marmoleum® home

 • 100% přírodní linoleum v rolích
 • Trvanlivost a funkčnost prověřená stoletím
 • Pestrá nabídka barev a vzorů
 • Neomezená kombinace a tvorba podlahových obrazců
 • Dokonalá ochrana povrchu – Topshield
 • Přirozeně antistatické
 • Vhodná podlaha i pro alergiky a astmatiky
 • Nealergenní charakter – potlačujemnožení mikroorganismů
 • Příjemné na dotyk
 • Snadná údržba a čištění
 • Vhodné k instalaci podlahového vytápění

 

Galerie řady Marmoleum® home

 

     

 Parametry podlahy

Délka pásu 32m
Šířka pásu 2m
Celková tloušťka 2mm/2,5mm

Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  odbornou pokládku marmoleové podlahy FORBO Marmoleum® Home našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 
 


Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu linoleum a Marmoleum ® vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové podlahy z linolea rádi, ochotně a především zdarma. 

print