Marmoleum Home

 

Krásné, praktické, odolné, 100% přírodní a nabízející bohatou paletu barev a vzorů.Tak by bylo možné popsat Marmoleum® home. Moderní přírodní linoleum, které milují bosé nohy, umožňuje bydlení bez prachu a je přátelské k přírodě. Navíc má tolik barevných vzorů, že si snadno vyberete ten pravý pro váš domov.

Designově atraktivní kolekce s dekory krokodýlí kůže nebo oblíbenými retro pruhy. Instalovat je můžete na podlahu nebo efektně na stěny či pulty.

Přírodní složení podlahy Marmoleum® home podporuje zdravé bydlení. Děti si mohou klidně hrát na zemi, Marmoleum® home nestudí. Zároveň na jeho povrchu nedochází k množení bakterií i mikroorganismů a navíc se snadno udržuje. Astmatici i alergici z něj budou nadšeni.

Hlavní složkou podlahy z marmolea je lněný olej, který se mísí s borovicovou pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty. Vzniklá směs je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Výsledkem výrobního procesu, šetrného k životnímu prostředí, je plně přírodní podlahová krytina Marmoleum® home, která nenarušuje křehkou ekologickou rovnováhu.

Marmoleum® Home je plně probarvené v celé své tloušťce a při drobných poškozeních je opravitelné. Dvoumetrová šíře pásu i pevný barevně odpovídající svár zaručí celistvost povrchu a usnadní úklid. Výhodou je také
odolnost vůči přípravkům běžně používaným v domácnosti
a hořící cigaretě.

Povrchová ochrana Topshield

Topshield je povrchová úprava na vodní bázi vyvinutá pro pohodlí spotřebitelů. Zajišťuje perfektní vzhled, ochraňuje zářivost barev a usnadňuje údržbu.

 

Výhody Marmoleum® home

 • 100% přírodní linoleum v rolích
 • Trvanlivost a funkčnost prověřená stoletím
 • Pestrá nabídka barev a vzorů
 • Neomezená kombinace a tvorba podlahových obrazců
 • Dokonalá ochrana povrchu – Topshield
 • Přirozeně antistatické
 • Vhodná podlaha i pro alergiky a astmatiky
 • Nealergenní charakter – potlačujemnožení mikroorganismů
 • Příjemné na dotyk
 • Snadná údržba a čištění
 • Vhodné k instalaci podlahového vytápění

 

Galerie řady Marmoleum® home

 

 Parametry podlahy

Délka pásu 32m
Šířka pásu 2m
Celková tloušťka 2mm/2,5mm

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 595 Kč  m2
Slovenská republika   23.40 EUR  m2

Obvyklá cena podlahy řady design(bez DPH)

Česká republika 695 Kč  m2
Slovenská republika   27.30 EUR  m2

 

 

 

 

 

 

 


 


Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku marmoleové podlahy FORBO Marmoleum® Home  našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 

 Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu linoleum a Marmoleum ® vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové podlahy z linolea rádi, ochotně a především zdarma. 

 

 

 

  

 

 

print