Vyberte si podlahy podle typu a způsobu pokládky

Autor Administrator (admin) na 30.08.2016
Poradna >>

Zákazníci si před volbou vhodné podlahy musí rozmyslet, zda chtějí podlahu venkovní či podlahu do interiéru. V obou případech existuje několik variant.

 

Pokládka podlah

Co se týče interiéru, v poslední době si získaly popularitu především plovoucí podlahy, ale ani parketové podlahy neztrácejí nic na své slávě a kráse. Parkety se dají jak renovovat, tak položit zcela nově. Laminátové podlahy a korkové podlahy jsou také značně oblíbené, a to nejen díky své ceně, ale také kvůli snadnému udržování. Linoleum a Marmoleum i vinylové podlahy se využívají v těch případech, kde není vhodné pokládat podlahy z přírodních materiálů.

 

Pokládka koberců

Věnujeme se také pokládce koberců, což ocení především ti zákazníci, kteří se nespokojí s chladnou podlahou, ale chtějí vzhled interiéru dotáhnout k naprosté dokonalosti a rádi si užívají komfortu. Zájemci o položení koberce mají za úkol si jen vybrat vhodný koberec a s našimi podlaháři se domluvit na metráži a pokládce.

Aby byl výčet úplný, nesmíme zapomenout ani na venkovní nebo kamenné podlahy, jež se využívají v exteriérech, lepené podlahy a podlahy na roštu pokládané na povrch s nerovným podkladem.

On-line poptávka na našem webu usnadní zákazníkům snadnou orientaci. Po odeslání poptávky obdrží cenovou kalkulaci bez zbytečných průtahů.

 

 

Spolupracujeme s ověřenými podlaháři v celé České i Slovenské republice. 

Poslední změna: 30.08.2016 na 17:49:47

Zpět

print