Marmoleum Dual

Originálnost přírodních čtverců Marmoleum® dual spočívá v unikátní technologii, kde je směs 100% přírodních surovin lisována na podkladovou vrstvu z polyesteru, zaručující optimální stabilitu krytiny. Přírodní složení zaručuje čtvercům trvalou antistatičnost a antibakteriálnost. Trvanlivost a barevná stálost je podpořena dvouvrstvou povrchovou úpravou Topshield.

Kolekce obsahuje 30 oblíbených dekorů a jsou zde zastoupeny jak výrazné pastelové barvy, tak i klasické hnědé a krémové odstíny. Barvy se vzájemně doplňují a je možné z nich vytvořit libovolné vzory vycházející z tvaru čtverce. Čtverce Marmoleum® dual jsou standardně vyráběny v rozměrech 33,3 x 33,3 a 50 x 50 cm. Celoplošně se podlahy z Marmolea lepí na připravený podklad bez nutnosti svařování. Díky rozměru se s nimi při pokládce snadno manipuluje a v případě poškození lze díl vyměnit. Podlahy Marmoleum® Dual mohou být instalovány také na podlahové topení.

Proč zvolit Marmoleum Dual

  • Přírodním složením s přirozenou antistatičností a antibakteriálností
  • Trvanlivostí s povrchovou úpravou Topshield
  • Kreativitou – tvorba podlahových obrazců vycházejících z tvaru čtverce
  • Snadnou manipulací při pokládce
  • Jednoduchou instalací s minimálním prořezem – balení 33,3 x 33,3 cm 1 m2 nebo 5 m2, 50 x 50 cm 5 m2
  • Možností výměny poškozeného dílu
  • Rozměrovou stálostí díky podkladové vrstvě z polyesteru
  • Širokou barevnou paletou – 30 dekorů ve dvou rozměrech
  • Možností instalace také na podlahové topení

Galerie řady Marmoleum® Dual

 Parametry podlahy

Délka čtverce 33,3cm/50cm
Šířka čtverce 33,3cm/50cm
Celková tloušťka 2,5mm

Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  odbornou pokládku marmoleové podlahy FORBO Marmoleum® Dual našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.Velmi doporučujeme využít zkušeností našich podlahářů a Váš záměr před výběrem materiálu linoleum a Marmoleum ® vždy před nákupem konzultovat s odborným pracovníkem našeho podlahářství. Naši podlaháři Vám pomohou s výběrem nové podlahy z linolea rádi, ochotně a především zdarma.print