Podlahy Barlinek

Galerie podlah Magnum – kolekce Amo

 

Kolekce Amo dřevěných podlah Magnum je charakteristická originálním zbarvením dubového dřeva do tmavých až černých tónů speciální úpravou, které nelze jiným způsobem docílit, a která dodává podlaze výjimečnost mezi dubovými podlahami ostatních výrobců. Tato úprava dřeva nepodléhá výrazným barevným změnám způsobeným UV zářením.

 

Dub Amo rošáda Dub Amo  Dáma  3-lamela Dub Amo Věž  3-lamela 
Podlaha Magnum - Dub Amo rošáda Podlaha Magnum - Dub Amo dáma 3lamela Podlaha Magnum - Dub Amo věž 3lamela
     
Dub Amo tmavý  1-lamela Dub Amo světlý  1-lamela  
Podlaha Magnum - Dub Amo tmavý 1-lamela Podlaha Magnum - Dub Amo světlý 1-lamela  
     

   

 Aktuální ceník Magnum ke stažení

 

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.

 

 


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

 

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum Amo-řada našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print