Napsali nám naši zákazníci …

 

Dobrý den, děkujeme za perfektně zhotovené dřevěné podlahy v našem domě. Podlaháři byli velice ochotní, ale hlavně zruční a rychlí, takže jsme ještě stejný den večer mohli bez omezení užívat celý dům a těšit se z nových podlah.

Pavla Rovecká, Praha

 

Díky za Vašeho odborníka na podlahy. Měli jsme plovoucí podlahu do kuchyně položenou i s vystěhováním nábytku během jednoho dne, šlo mu to dobře od ruky a ještě jsme dobře pokecali o hokeji. Pozdravte ho ode mně a vyřiďte, že jeho práci každému doporučím.

Jiří Linka, Hlinsko

 

Máte web, kde se dozvím spoustu důležitých informací, které potřebuji, abych se rozhodla pro vhodnou podlahu. Díky vám a vašim podlahářům dnes už vím, že levná dřevěná podlaha, kterou jsem si chtěla objednat v hobby supermarketu, by mi moc radosti neudělala. Jen trošku jsem si navíc připlatila a musím uznat, že kvalita je vidět na první pohled.

Jana Hejlová, České Budějovice

 

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat vašemu podlaháři Jirkovi, že nám krásně renovoval starou parketovou podlahu. Původně jsem ji chtěla  vytrhat a nechat položit novou plovoučku, ale teď nelituji toho, že mne váš podlahář přemluvil na renovaci. Podlaha je jak na zámku a nejen že vypadá jako nová, ale navíc po vybroušení a opravě přestala úplně vrzat. Takže vlastně děkuji i za všechny naše sousedy.

Petra Šamálová, Ostrava

 

Rád bych, abyste věděli, že Vaši podlaháři jsou skvělí chlapi a neměli byste na nich šetřit. Udělali mi všecky podlahy v domě za 5 dní a vypadají tak pěkně (ty podlahy), že jsme se naučili doma chodit v papučích. Když to srovnám s těmi, co mi před 6-ti roky dělali plovoučku, tak je to úplně něco jiného. Ti vaši mě alespoň upozornili na všechno na co si mám dát s podlahami pozor, aby vydržely co nejdýl. A navíc mi věnoval i nějaký vzorek šamponu na čištění podlah. To se jen tak nevidí. Takže ještě jednou díky a budu všude doporučovat.

Josef Frýda, Frýdek-Místek


 

Poskytněte nám Vaši referenci …

 

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s našimi řemeslníky. Vaše zkušenosti nejen zveřejníme, ale pečlivě je vyhodnocujeme. Reference využijeme k hodnocení našich řemeslníků. Řemeslníky, kteří od Vás získají převážně kladné hodnocení, doporučíme našim dalším zákazníkům. S řemeslníky, u nichž je nespokojenost zákazníka pravidlem, se rádi rozloučíme a nahradíme je těmi, kteří mají výborné reference. Děkujeme Vám za pravdivé a úplné vyplnění dotazníku …

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

*:
: Nápověda

print