Podlahy Barlinek

Galerie podlah Magnum – Extreme kolekce

 

Extreme kolekce dřevěných podlah Magnum – Jedinečná kolekce nových podlah vybraných dřevin se speciální povrchovou úpravou, zvyšující mechanickou odolnost dřevěné podlahy. Vzhledem k ručnímu opracování je každá parketa originální a nenapodobitelná. Jednotlivé druhy povrchových úprav jsou pojmenovány dle historických období což napovídá o jejich výjmečnosti.

 

Ice Age 1-lamela Stone Age 1-lamela Bronze Age 1-lamela 
Podlaha Magnum Extreme kolekce - Ice Age 1-lamela Podlaha Magnum Extreme kolekce - Stone Age 1-lamela Podlaha Magnum Extreme kolekce - Bronze Age 1-lamela
     
Bronze Age – rošáda Iron Age 1-lamela  Middle Age 1-lamela
Podlaha Magnum Extreme kolekce - Bronze Age 1-rošáda Podlaha Magnum Extreme kolekce - Iron Age 1-lamela Podlaha Magnum Extreme kolekce - Middle Age 1-lamela
     
Antigue 1-lamela    
Podlaha Magnum Extreme kolekce - Antique 1-lamela    
     

   

 Aktuální ceník Magnum ke stažení

 

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.   

 

 


 

  Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

 

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum Extreme kolekce našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print