Korkové podlahy HaroŘada plovoucích korkových podlah Corkett německého výrobce HARO je unikátní směsí přírodních materiálů a nejnovějších podlahových technologií. Ať se jedná o kuchyň, obývací pokoj nebo dětský pokoj, korkové podlahy Harro Corkett propůjčují každé místnosti čistý přírodní vzhled nezávislý na módních a interiérových trendech. Korek je ekologický a zdravotně nezávadný materiál, je teplý, tlumí nárazy a je trvanlivější proti otěru a roztržení než mnoho jiných podlahových krytin. Korkové podlahy izolují a pohlcují kročejový a prostorový zvuk. Povrchová úprava plovoucí podlahy je nabízena v provedení robustní superlak Permadur nebo přirozený olej/vosk bioTec, dodává se v suchém spoji bez lepení Lock Connect.

3-vrstvá konstrukce:
• povrchová úprava lak PERMADUR nebo olej/vosk bioTec
• korková nášlapná vrstva (cca 3mm)
• aquaResist proti bobtnání speciálně upravená HDF-E1 deska
• korková protihluková podložka (1,5mm)

Povrchové úpravy plovoucí korkové podlahy HARO  :

Permadur Matt

– Lak na bázi akrylové pryskyřice tvrzené UV zářením vytváří vrstvu, která je velmi odolná vůči poškrábání a tvorbě skvrn.

bioTec přírodní olej/vosk

– Díky carnaubovému vosku, který je nejtvrdší ze všech vosků, získá podlaha ochranný matný film s přirozeným leskem. Slunečnicový a bodlákový lej je pohlcen horní vrstvou podlahy a impregnuje korek.

Výhody:

  • díky systému bezhlučného spoje Lock connect Plus je pokládka maximálně přesná a rychlá
  • záruka 5 let pro použití v obytných prostorách
  • díky povrchové úpravě je údržba snadná a levná


Galerie korkových podlah Haro Corkett

 Parametry podlahy

Délka lamely 910mm
Šířka lamely 302mm
Celková tloušťka 11mm
Kód zboží harocorkett

Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na odbornou pokládku korkové podlahy HARO našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print