Forbo flooring systems je mezinárodní firma pro vývoj a výrobu kvalitních podlahových systémů, 70. letá tradice a většinový podíl na celosvětovém trhu s podlahovinami je dostatečným důkazem kvality jejich výrobků. Značka Forbo se spouje s trvanlivostí, šetrností k přírodě a inovativností. Forbo vyrábí hlavně 2 druhy vinylových podlah: Novilon a Novilux.

Materiál

Měkčený vinyl Novilon®/ Novilux® je vícevrstvá podlahová krytina nabízená v rolích o šíři 2,3 a 4m v kolekcí Nova, Viva, Prima a Novilux® structura a traffic. Podlahovina se celoplošně se lepí na vystěrkovaný podklad. Vyspělá technologie výroby zaručuje nejvyšší kvalitu a proto je na produkt poskytována záruka 20 let.

Nosnou vrstvou vinylové podlahy je vysoce hustotní skelné rouno, které zaručuje materiálu rozměrovou stálost. Na něj je nanesena vrstva PVC, která je potištěna fotomotivem (dřevo,dlažba a jiné). Pro trvanlivost a odolnost proti otěru je následně na natištěný motiv aplikována čirá nášlapná vrstva. Pro zlepšení vizuálního i pocitového dojmu je povrch opatřen strukturou odpovídající vzoru podlahoviny. Měkká rubová mechanická pěna zajišťuje materiálu tepelnou a zvukovou izolaci. Výsledkem je kvalitní, ekologicky nezávadná podlahovina, poskytující maximální komfort při jejím užívání.

Forbo využívá pro své podlahy z PVC několik inovativních technologií pro zlepšení kvalitativních vlastností vinylu:

Diamond Seal

      Stejně jako přírodní diamant, také Diamond Seal představuje tvrdost, odolnost proti poškrábání a trvanlivost. Poskytuje také vynikající ochranu proti otěru a skvrnám od rozlitých tekutin. Vrstva Diamond Seal zajišťuje přirozeně jemný lesk a vysoce realistický design, který je obchodní značkou kolekce podlahovin Novilon®.

Aquagrip

      Všechny řady Novilon® mají funkci Aquagrip – jedinečný bezpečnostní prvek – který znamená, že materiál nijak významně neztrácí přilnavost ani při postřiku nebo polití vodou popř. jinou kapalinou. Znamená to, že podlaha vašeho domu je krásná, praktická a bezpečnější pro chůzi po ní.

Noviclean

      Vrchní vrstva určená pro snadné čištění, která také chrání podlahovinu před vznikem skvrn způsobených znečištěním a otěrem.

Bytové řady podlah z PVC

novilon® nova

Novilon® Nova je stěžejní kolekcí, která vám poskytne nejvyšší komfort při nadčasovém designu. Tento spolehlivý produkt je samozřejmě dodáván s naším jedinečným bezpečnostním prvkem Aquagrip, a proto rozlitá nebo rozstříknutá tekutina pro vás nebude představovat žádný problém.

novilon®viva

Živým srdcem konceptu Novilon® je Viva, moderní řada pro každého člověka s mladým srdcem. Pevná a odolná, zásluhou své vrchní vrstvy Diamond Seal, zajisté prodlouží životnost krásného vzhledu vaší podlahy.

novilon® prima

Novilon® Prima vám nabízí výborný poměr mezi cenou a kvalitou. Veškerá hodnota značky Novilon® v jednom praktickém produktu. Tento funkční produkt s tradičním vzhledem si jistě najde cestu do různých interiérů.

novilux® structura

Novilux® Structura je určen pro použití doma i v profesionálním prostředí. Má jedinečný barevný rozsah, obohacený perleťovou a barevnou drtí. Působivý design, který vás nezklame.

novilux® traffic

Nadčasový vzhled se strukturou povrchu křemenných krystalů, který zvyšuje přizpůsobivost opotřebení, absorpci zvuku a především komfort výrobku.


Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na odbornou pokládku vinylové podlahy FORBO našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


Vinylové podlahy z PVC v České a Slovenské republice pokládají naše podlahářství

 Vinylové podlahy Česká republika

Vinylové podlahy Praha Vinylové podlahy v Praze a Středočeském kraji
Vinylové podlahy Brno Podlahářské služby pro Brně a Brněnský kraj, jižní Moravu
Vinylové podlahy Ostrava Pokládka vinylových podlah Ostrava a Ostravský kraj
Vinylové podlahy Plzeň Vinylové podlahy – lepení a pokládka, podlahářství Plzeň a Plzeňský kraj
Vinylové podlahy Olomouc Lepení a pokládka podlah z PVC pro Olomouc a Olomoucký kraj
Vinylové podlahy Liberec Podlahy z PVC, pokládka vinylových podlah pro Liberec a Liberecký kraj
Vinylové podlahy Ústí nad Labem Pokládky a opravy vinylových podlah pro Ústecký kraj a severní Čechy
Vinylové podlahy Karlovy Vary Vinylové podlahy a podlahářské práce pro Karlovy Vary a západ Čech
Vinylové podlahy Hradec Králové Podlahy z PVC, podlahářské práce pro Hradec Králové a východní Čechy
Vinylové podlahy Pardubice Renovace a pokládky vinylových podlah pro Pardubice a Pardubicko
Vinylové podlahy České Budějovice Podlahy a podlaháři pro České Budějovice a jižní Čechy
Vinylové podlahy Jihlava Pokládka vinylových podlah, renovace podlah Jihlava a kraj Vysočina
Vinylové podlahy Zlín Montáže podlahy z PVC, podlaháři pro Zlín a Zlínský kraj

Poznámka : Všechny na této stránce uvedené podlahové materiály pokládáme jako plovoucí podlahy i jako lepené podlahy. Pro výběr vinylové podlahy navštivte ceník vinylových podlah.

Vinylové podlahy Slovenská republika

Vinylové podlahy Bratislava Podlahárske práce pre Bratislavu a juhozápadne Slovensko
Vinylové podlahy Trnava Kladenie podláh z PVC pro mesto Trnava a okolie
Vinylové podlahy Trenčín Vinylové podlahy, kladenie podláh v Trenčíne a Trenčianskom kraji
Vinylové podlahy Nitra Kladenie podlahy z PVC, podlahárstvo pre Nitru a Nitrianský kraj
Vinylové podlahy Žilina Podlahárske služby, ponuka vinylových podláh podlahárstvo Žilina a Žilinský kraj
Vinylové podlahy Banská Bystrica Renovácie podláh z PVC, pokládka vinylových podláh Banská Bystrica
Vinylové podlahy Prešov Pokládka podláh z PVC, služby podlahárstva pre Prešovský kraj
Vinylové podlahy Košice Vinylové podlahy pre Košice a východné Slovensko

Poznámka : Všetky na tejto stránke uvedené podlahové materiály pokládame ako plávajúce podlahy aj ako lepené podlahy. Pre výber drevenej podlahy navštívte cenník vinylových podláh.

print