Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Akát pařený

 (rošáda/205 mm) UV lak / Kolekce Rošáda  

 


Kolekce Rošáda dřevěných podlah Magnum vyniká unikátním systémem ručně lepených lamel. Široký výběr z mnoha variant podlah a exkluzívní vzhled předurčují podlahy Magnum Rošáda do moderních interiérů. Podlahy jsou potaženy ochrannou vrstvou nové generace MagShield, zvyšující odolnost proti poškrábání. Lamely jsou impregnovány proti vlhkosti MagLock gelem.

 

Podlaha Magnum Rošáda Akát pařený

 

Akát pařený

Původ : Evropa

Použití : Dýhovaný nábytek, podlahové parkety

Popis dřeva : Barva od zlatohnědé po kaštanově hnědou. Střední skladba. Rovná vlákna. Střední vrásnění. Střední žilkování. Střední až vysoká tvrdost. Velmi dobrá trvanlivost. Střední upevňovací schopnost. Odlišuje se od přírodní akácie jen pařením, které dodává dřevu tmavší barevný odstín. Paření snižuje žilnatost a zlepšuje opracovatelnost. 

 Podlaha Barlinek - řez parketou  

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumrochakatparenyr

 

 

 

 

 

 

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1890  Kč / m2
Slovenská republika 74.20 EUR   € / m2

 

 

 

 

 

 

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum  řada Rošáda – Akát pařený našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print