Podlahy Barlinek

Dřevěné podlahy Barlinek Buk pařený Cognac Family

 (3 lamely/207 mm) lak UV / řada Life


Řada podlah Life je třívrstvá dřevěná podlaha vyšší třídy, vyrobená s využitím nejmodernějších technologií z přírodního dřeva a prodávaná za atraktivní cenu. Podlahy Barlinek Life se odlišují od nižších řad především sedmi vrstvami továrně nanášeného UV laku.

Dřevěná podlaha Barlinek Buk pařený Cognac family

Buk pařený Cognac

Buk pařený je stejně ušlechtilým, tvrdým a odolným dřevem jako buk přírodní, něčím se však odlišuje a to ho činí jedinečným. Je výsledkem působení horké vodní páry , čímž se dosahuje větší odolnosti proti vodě a vlhkosti a zvyšuje se jeho odolnost. Výtečně splní Vaše představy o praktické a krásné dřevěné podlaze za rozumnou cenu, která vydrží dlouho bez rýh a prasklin.

Cognac

Podobnost s dokonalou barvou jistého ušlechtilého nápoje je naprosto na místě. Potvrzuje to již první pohled na tuto podlahu. Hezká, hluboká, výrazná barva, díky které je tento druh bukové desky vyhledávanou povrchovou úpravou pro různé typy interiérů. 

Family

Dřevěné podlahy s přívlastkem Family jsou charakteristické bohatou paletou barev a výraznou kresbou dřeva se středně velkými suky, tvořícími jemné vzory. Povrch podlahy je utvářen půvabem přírodního dřeva, které vytváří na ploše mnohačetné nálady od jara až do podzimu.

Lakování s UV vytvrzením

U této řady dřevěná podlaha prochází lakováním akrylovými laky, vytvrzovanými UV zářením. Základní sortiment podlah Barlinek opatřujeme polomatným lakem (součinitel odrazu světla 20° v Gardnerově stupnici). Nejdůležitějšími přednostmi dřeva ošetřeného akrylovými laky vytvrzenými UV zářením jsou :

  • vysoké estetické a užitkové hodnoty
  • snadnost ošetřování a udržování povrchu podlahy v čistotě
  • odolnost proti procesu stárnutí; nulový obsah škodlivých látek
  • vysoká pružnost povrchu
  • žádné negativní vlivy na pracovní podmínky a přírodní prostředí.

Třílamelová deska šířky 207 mm

Standardní šířka desek firmy Barlinek,která je oblíbena mezi našimi podlaháři pro svoji dobrou manipulovatelnost a rychlost pokládky podlah. Třílamelová podlaha šířky 207mm je kompromisem mezi požadavky výrobců podlah na dobrou využitelnost hmoty kmene a poptávkou podlahářství na co nejširší desky zrychlující montáž podlah. Široká nabídka druhů dřeva jak evropských, tak i exotických je důvodem pro velký výběr a díky efektivitě výroby bezkonkurenční ceny dřevěných podlah s touto šířkou prken.

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 207 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Informace o dostupnosti u prodejce


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  a odbornou pokládku dřevěné podlahy Barlinek Buk pařený Cognac Family našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print