Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum – Bronze Age rošáda

 (rošáda/205 mm) UV lak / Kolekce Extreme 

 


Extreme kolekce dřevěných podlah Magnum – Jedinečná kolekce nových podlah vybraných dřevin se speciální povrchovou úpravou, zvyšující mechanickou odolnost dřevěné podlahy. Vzhledem k ručnímu opracování je každá parketa originální a nenapodobitelná. Jednotlivé druhy povrchových úprav jsou pojmenovány dle historických období což napovídá o jejich výjmečnosti.

 

Podlaha Magnum Extreme - Bronze Age rošáda

 

 

 

 

 

Podlaha Magnum - řez parketou 

 

Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumextrbronzeager

 

 

 

 

  

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1790  Kč / m2
Slovenská republika 70.30 EUR   € / m2

 

 

 

 

  

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum Extreme Bronze Age rošáda našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print