Podlahy Barlinek

Dřevěné podlahy Barlinek Buk Select Olej

 (3 lamely/207 mm) olej / řada Classic  

 


Řada podlah Classic jsou dřevěné podlahy opatřené přírodním nebo barveným olejem či lakem s vysokým leskem. Podlahy Barlinek Classic charakterizuje různorodost povrchové úpravy a pestrý výběr barev vrchní vrstvy. Jsou dobrou volbou pro zákazníka, hledajícího tradiční klasické vzory, podtrhující krásu přírodního dřeva.

Dřevěná podlaha Barlinek Buk select olej

  Buk 

Buk je strom, který roste v našich lesích odedávna a spolu s jedlí býval základem tisíciletých pralesů. Dlouhověkost, odolnost a hrdost charakterizuje podlahy z tohoto velice tvrdého dřeva. My jsme jeho kvalitu vyzdvihli ještě pokročilou technologií sušení dřeva a jeho ošetřením tak, aby se buková podlaha stala trvanlivým základem Vašeho bytu.

 

  

Select

Dřevěné podlahy s přívlastkem Select jsou podlahy charakteristické jemně naznačenou kresbou a hrou odstínů. Zajímavá kresba dřevních let vytváří jedinečné kompozice barev a tvarů, proložené nevelkými suky.

  

Napouštění olejem 

Ekologický olej nevytváří přídavnou vrstvu na povrchu podlahy jako je tomu u laku,  ale vniká do hloubky dřeva a impregnuje ho. Tento proces zvýrazňuje přírodní strukturu a kresbu povrchu. Olej je možno probarvit na různé barevné odstíny, lze například dosáhnout efektu bílené podlahy. Naolejovaná prkna postupem času nabývají neopakovatelný vzhled stylové dřevěné podlahy.

 

Třílamelová deska šířky 207 mm

Standardní šířka desek firmy Barlinek,která je oblíbena mezi našimi podlaháři pro svoji dobrou manipulovatelnost a rychlost pokládky podlah. Třílamelová podlaha šířky 207mm je kompromisem mezi požadavky výrobců podlah na dobrou využitelnost hmoty kmene a poptávkou podlahářství na co nejširší desky zrychlující montáž podlah. Široká nabídka druhů dřeva jak evropských, tak i exotických je důvodem pro velký výběr a díky efektivitě výroby bezkonkurenční ceny dřevěných podlah s touto šířkou prken.

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 207 mm
Celková tl.lamely 15 mm
 

Informace o dostupnosti u prodejce

 

 

  


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání pokládku dřevěné podlahy Barlinek Buk Select Olej našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 

 

print