Podlahy Barlinek

Dřevěné podlahy Barlinek Dub Select V-spára

 (1 lamela/130 mm) UV lak / řada Exclusive  

 


Řada dřevěných podlah Exclusive směřuje ke zvlášť náročným zákazníkům. Kvalita, luxus a exkluzivita je na prvním místě požadavků pro tuto řadu dřevěných podlah. Dřevěné podlahy Barlinek Exclusive se odlišují od nižších řad především závěrečnou úpravou lakem UV se zvýšenou odolností anebo přírodním olejem. 

Podlaha Barlinek Dub select Select

 

Dub select

Dub select představuje sílu, majestátnou krásu a věčnost. Dubová podlaha vyrobená z vybraného dubového dřeva potěší nejen nohy, ale i oči.

Select 

Dub select Select je podlaha s krásnou kresbou dřeva a bohatou paletou barev se středními suky, tvořícími jemné vzory. Půvab přírodního dřeva utváří dokonalý dojem z dubové podlahy.

 

Lakování s UV vytvrzením

U této řady dřevěná podlaha prochází lakováním akrylovými laky, vytvrzovanými UV zářením. Základní sortiment podlah Barlinek opatřujeme polomatným lakem (součinitel odrazu světla 20° v Gardnerově stupnici). Nejdůležitějšími přednostmi dřeva ošetřeného akrylovými laky vytvrzenými UV zářením jsou :

  • vysoké estetické a užitkové hodnoty
  • snadnost ošetřování a udržování povrchu podlahy v čistotě
  • odolnost proti procesu stárnutí; nulový obsah škodlivých látek
  • vysoká pružnost povrchu
  • žádné negativní vlivy na pracovní podmínky a přírodní prostředí.

Prkno šířky 130 mm, V-spára

  Prkno 130 mm je naší odpovědí na nejnovější trendy v podlahářství v Západní Evropě. Estetické hodnoty mistrně opracovaného dřeva jsou podtrženy V-úkosy (tzv. fázováním) a menší šířka lamel podlahy. Přírodní krása dřeva je zvýrazněna na první pohled neviditelnými jemnými úkosy, které podlahu opticky prodlužují , čímž mu dodávají lehkost a prostorový dojem. Originální podlahové prkno usnadňuje pokládání podlahy díky zjednodušenému montážnímu systému.

 

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 130 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží barlikekdubselectV130

 

 

Obvyklá cena podlahy  …. 1296 Kč včetně DPH / m2

 

 

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Aktuální cenu Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.
   


 

 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Barlinek Dub select Select našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 
 
 
 

 

print