Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum – Dub Střelec moření Ořech 3-lamela

 (3-lamela/205 mm) UV lak / F.I.P. kolekce

 


Kolekce speciálních dřevěných podlah MAGNUM F.I.P. – unikátní dřevěná podlaha se zlepšenými užitnými vlastnostmi – určená především pro podlahové vytápění. Současně je podlaha F.I.P. díly dřevotřískovému jádru šetrná k životnímu prostředí – podporuje šetrné využívání dřevní hmoty.

 

První dřevěná parketa vhodná pro podlahové vytápění

Tepelný odpor F.I.P.   
R= 0,096 m2 .K/W   

standardní parketová deska
R= 0,15 m2 .K/W

 

Při použití podlahy k podlahovému vytápění je potřeba dodržovat předepsané pokyny pro pokládku podlahy.

 

Podlaha Magnum F.I.P. Dub Střelec moření Ořech 3-lamela

 

Dub

Původ : Evropa, Asie

Použití : Slovo dub je prakticky synonymem pro vysoce kvalitní, pevný, tvrdý materiál pro výrobu atraktivních dřevěných podlah. Kromě toho se běžně používá v lodním stavitelství, na výrobu nábytku, obložení, dýh, sudů, důlních trámů, ale třeba i na výrobu šperkovnic.

Popis dřeva : Jádrové a bělové dřevo červeného dubu má velmi podobnou světlou barvu se světle červeným tónováním. Je poněkud červenější než je barva dřeva bílého dubu, která mívá světle krémovou, až světle hnědou barvu. Jádra dřeva červeného dubu bývají spíše otevřená a také poněkud hrubší a poréznější než je tomu u jader bílého dubu, která mají tendenci vytvářet paprskovité tvary. Právě tyto paprskovité tvary jsou tím, co činí dub bílý velmi vhodným materiálem na výrobu dřevených podlah a nábytku. V závislosti na tom, jak je dřevo nařezáno, mohou mít jádra červeného i bílého dubu třeba rozevlátý, nebo motýlovitý, nebo i paprskovitě tygrovitý vzhled. Prkna dubu červeného mohou mít opravdu výrazně rozdílný vzhled závisející na podskupině druhu dubu, jeho původu , vegetačním období a mnoha dalších faktorech. Dřevo dubu bílého nevytváří tolik různých variant.

 

Podlaha Magnum - řez parketou F.I.P. 

 

 

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 205 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumfipdubstrmorech3

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1170  Kč / m2
Slovenská republika 45.90 EUR   € / m2

 

 

 

 

 

 

    

  

  

 

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum F.I.P. kolekce Dub Střelec moření Ořech 3-lamela našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print