Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Iroko

 (rošáda/205 mm) UV lak / Kolekce Rošáda  

 


Kolekce Rošáda dřevěných podlah Magnum vyniká unikátním systémem ručně lepených lamel. Široký výběr z mnoha variant podlah a exkluzívní vzhled předurčují podlahy Magnum Rošáda do moderních interiérů. Podlahy jsou potaženy ochrannou vrstvou nové generace MagShield, zvyšující odolnost proti poškrábání. Lamely jsou impregnovány proti vlhkosti MagLock gelem.

 

Podlaha Magnum Rošáda Iroko

 

Iroko

Původ :  Iroko roste v západní Africe

Použití : Používá na výrobu podlah, nábytku, čalounění interiérů apod

Popis dřeva :  Barevné variace od žlutohnědé do tmavohnědé. Středně těžké dřevo zvláště odolávající deformacím. Charakteristické přirozenou stálostí, která z něj dělá ideální materiál pro dřevěné podlahy. Dřevo Iroko je přirozeně odolné vůči rozkladu a je proslulé tím, že je vysoce odolné vůči temitům. Toto dřevo velmi dobře vysychá .

 

Podlaha Barlinek - řez parketou

  

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumrochirokor

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1790  Kč / m2
Slovenská republika 70.30 EUR   € / m2

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum  řada Rošáda – Iroko našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print