Podlahy Barlinek

Dřevěné podlahy Barlinek Jasan Family

 (1 lamela/180 mm) olej / řada Exclusive


Řada dřevěných podlah Exclusive směřuje ke zvlášť náročným zákazníkům. Kvalita, luxus a exkluzivita je na prvním místě požadavků pro tuto řadu dřevěných podlah. Dřevěné podlahy Barlinek Exclusive se odlišují od nižších řad především závěrečnou úpravou lakem UV se zvýšenou odolností anebo přírodním olejem. 

Podlaha Barlinek Jasan Family

Jasan

Jasan představuje moudrost a zralost. S jasanovou podlahou pod nohama si budete vždy jistí, že po zimě opět přijde jaro. Dřevěná podlaha z jasanu se vyznačuje překvapivou kresbou letokruhů – podlaha se tak mění na přírodní umělecké dílo s neopakovatelným kouzlem.

Family

Jasan Family vyniká bohatou paletou barev a výraznou kresbou dřeva se suky střední velikosti, tvořícími jemnou kresbu dřevěné podlahy. Půvab přírodního dřeva je tím hlavní argumentem pro volbu dřevěné podlahy Jasan Family.

Napouštění olejem

Ekologický olej nevytváří přídavnou vrstvu na povrchu podlahy jako je tomu u laku,  ale vniká do hloubky dřeva a impregnuje ho. Tento proces zvýrazňuje přírodní strukturu a kresbu povrchu. Olej je možno probarvit na různé barevné odstíny, lze například dosáhnout efektu bílené podlahy. Naolejovaná prkna postupem času nabývají neopakovatelný vzhled stylové dřevěné podlahy.

Prkno šířky 180 mm

Absolutní novinka v kategorii jednolamelového barlineckého prkna. Originální podlahové prkno, které svým vzhledem připomíná tradiční jednolité prkno, je však oproti němu nejen lacinější, ale také usnadňuje pokládání podlahy, díky zjednodušenému montážnímu systému.

V-spára

Estetické hodnoty mistrně opracovaného dřeva jsou podtrženy V-úkosy (tzv. fázováním) a menší šířka lamel podlahy. Přírodní krása dřeva je zvýrazněna na první pohled neviditelnými jemnými úkosy, které podlahu opticky prodlužují , čímž mu dodávají lehkost a prostorový dojem.

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 180 mm
Celková tl.lamely 15 mm

Informace o dostupnosti u prodejce


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na odbornou pokládku dřevěné podlahy Barlinek Jasan Family našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print