Podlahy Barlinek

Dřevěné podlahy Barlinek Jasan Family Olej

 (3 lamely/207 mm) olej / řada Classic  

 


Řada podlah Classic jsou dřevěné podlahy opatřené přírodním nebo barveným olejem či lakem s vysokým leskem. Podlahy Barlinek Classic charakterizuje různorodost povrchové úpravy a pestrý výběr barev vrchní vrstvy. Jsou dobrou volbou pro zákazníka, hledajícího tradiční klasické vzory, podtrhující krásu přírodního dřeva.

Dřevěná podlaha Barlinek Jasan family olej

  Jasan 

Jasan představuje moudrost a zralost. S jasanovou podlahou pod nohama si budete vždy jistí, že po zimě opět přijde jaro. Dřevěná podlaha z jasanu se vyznačuje překvapivou kresbou letokruhů – podlaha se tak mění na přírodní umělecké dílo s neopakovatelným kouzlem.

 

  

 

 

 

Family

Dřevěné podlahy s přívlastkem Family jsou charakteristické bohatou paletou barev a výraznou kresbou dřeva se středně velkými suky, tvořícími jemné vzory. Povrch podlahy je utvářen půvabem přírodního dřeva, které vytváří na ploše mnohačetné nálady od jara až do podzimu.

  

Napouštění olejem 

Ekologický olej nevytváří přídavnou vrstvu na povrchu podlahy jako je tomu u laku,  ale vniká do hloubky dřeva a impregnuje ho. Tento proces zvýrazňuje přírodní strukturu a kresbu povrchu. Olej je možno probarvit na různé barevné odstíny, lze například dosáhnout efektu bílené podlahy. Naolejovaná prkna postupem času nabývají neopakovatelný vzhled stylové dřevěné podlahy.

 

Třílamelová deska šířky 207 mm

Standardní šířka desek firmy Barlinek,která je oblíbena mezi našimi podlaháři pro svoji dobrou manipulovatelnost a rychlost pokládky podlah. Třílamelová podlaha šířky 207mm je kompromisem mezi požadavky výrobců podlah na dobrou využitelnost hmoty kmene a poptávkou podlahářství na co nejširší desky zrychlující montáž podlah. Široká nabídka druhů dřeva jak evropských, tak i exotických je důvodem pro velký výběr a díky efektivitě výroby bezkonkurenční ceny dřevěných podlah s touto šířkou prken.

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 207 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží barlikekclasjasanfamol

Obvyklá cena podlahy (s DPH)

Česká republika 1219  Kč / m2
Slovenská republika 48   € / m2

 

 

 

 

 

 

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Aktuální cenu Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Barlinek Jasan Family Olej našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 

Kde je možné objednat vybranou podlahu a její odbornou pokládku

  

Podlahářství v České republice : 

Podlahárstvá vo Slovenskej republike :  

 

 

 

print