Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum – Jasan Mocca 3-lamela

 (3-lamela/205 mm) UV lak / Mořená kolekce

 


Mořená kolekce dřevěných podlah Magnum – charakterizuje ji tónování dřeva do zvoleného moderního odstínu od jemně načervenalé až po hnědý kávový odstín. Podlahové parkety mají jen minimální barevnostní rozdíly, což je vítanou, u dřevěných podlah netypickou výhodou pro snadné doladění jakéhokoli interiéru.

 

Podlaha Magnum mořená kolekce Jasan mocca

 

Jasan

Původ : Evropa, Asie

Použití : Masívní a dýhovaný nábytek, podlahové parkety

Popis dřeva :  Barva od světlohnědé po bělavou se zrcadlením. Hrubá skladba. Částečně rovná a pravidelná vlákna, střední žilkování, střední tvrdost, střední trvanlivost, dosti dobré vlastnosti pro upevnění.

 

Podlaha Magnum - řez parketou

  

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnummorjasanmocca3

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1090  Kč / m2
Slovenská republika 42.80 EUR   € / m2

 

 

 

 

 

 

  

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum mořená kolekce Jasan mocca 3-lamela našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print