Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Iroko

 (3-lamela/205 mm) UV lak / Exotická kolekce  

 


Exotická kolekce dřevěných podlah Magnum směřuje ke zvlášť náročným zákazníkům. Kvalita, luxus a exkluzivita je na prvním místě požadavků pro tuto řadu dřevěných podlah. Dřevěné podlahy Magnum exotické kolekce se odlišují od ostatních řad především svojí tvrdostí a odolností, typickou pro dřeviny tropických oblastí. Jen málo reagují na klimatické změny v interiéru. Jsou vhodné pro luxusní reprezentativní interiéry, stejně tak jako pro všechny prostory, kde dochází k nadměrnému využívání podlahy.

Podlaha Magnum Exotics Iroko

 

Iroko

Původ : Strom ze západní a střední Afriky.

Použití : Iroko již delší dobu soutěží s teakem, který v mnoha případech může nahradit. Stejně tak může nahradit dub. Jde o výborné stavební dřevo pro venkovní použití s vyššími nároky na pevnost. Bez impregnace vydrží déle než naše borovice impregnovaná kreosotovým olejem. Použití iroka v Evropě není ještě tak rozšířené, jak by odpovídalo výborným vlastnostem této dřeviny. V Africe je důležité v tropických oblastech pro jeho vysokou odolnost pro všechny stavební účely.

Popis dřeva : Bělové dřevo: barva běložlutá, běl 5-10 cm tlustá, od jádrového dřeva dobře odlišná, je nepoužitelné Jádrového dřevo: barva čerstvého řezu okrově žlutá, na vzduchu rychle hnědne do tabákově hnědé barvy starého dubu nebo do olivově hnědé barvy Stavba: struktura je stejnorodá, ale spíše hrubá, cévy jsou široké a dobře viditelné, má dosti výraznou střídavou točivost vláken, která působí více či méně pruhovanou kresbu na radiálním a figurální kresbu na tangenciálním řezu, zrcátka dřeňových paprsků jsou velmi jemná a sotva viditelná

 

Podlaha Barlinek - řez parketou

 

 

 

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumexotiroko3

 

 

 

 

 

 

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1190  Kč / m2
Slovenská republika 46.70 EUR   € / m2

 

 

 

 

    

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum Exotická řada – Iroko našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print