Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum – Jasan Věž 2-lamela

 (2-lamela/205 mm) UV lak / Drásaná kolekce

 


Drásaná kolekce dřevěných podlah Magnum – drásáním (neboli tzv. kartáčováním) nášlapné vrstvy se zvýrazní kresba a charakter dřeva. Měkčí letokruhy dřeva jsou vydrásány ven z povrchu nášlapné vrstvy, čímž se docílí větší tvrdosti a odolnosti podlahy proti mechanickému poškození. Drásané podlahy mají nekomformní ráz a podtrhují krásu přírodního materiálu.

 

Podlaha Magnum drásaná kolekce Jasan Věž 2-lamela

   

Jasan

Původ : Evropa, Asie

Použití : Slovo jasan je prakticky synonymem pro vysoce kvalitní, pevný, tvrdý materiál pro výrobu atraktivních dřevěných podlah. Kromě toho se běžně používá v lodním stavitelství, na výrobu nábytku, obložení, dýh, sudů, důlních trámů, ale třeba i na výrobu šperkovnic.

Popis dřeva : Jádrové a bělové dřevo červeného jasanu má velmi podobnou světlou barvu se světle červeným tónováním. Je poněkud červenější než je barva dřeva bílého jasanu, která mívá světle krémovou, až světle hnědou barvu. Jádra dřeva červeného jasanu bývají spíše otevřená a také poněkud hrubší a poréznější než je tomu u jader bílého jasanu, která mají tendenci vytvářet paprskovité tvary. Právě tyto paprskovité tvary jsou tím, co činí jasan bílý velmi vhodným materiálem na výrobu dřevených podlah a nábytku. V závislosti na tom, jak je dřevo nařezáno, mohou mít jádra červeného i bílého jasanu třeba rozevlátý, nebo motýlovitý, nebo i paprskovitě tygrovitý vzhled. Prkna jasanu červeného mohou mít opravdu výrazně rozdílný vzhled závisející na podskupině druhu jasanu, jeho původu , vegetačním období a mnoha dalších faktorech. Dřevo jasanu bílého nevytváří tolik různých variant.

 

Podlaha Magnum - řez parketou

  

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumdrajasanv2

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1690  Kč / m2
Slovenská republika 66.40 EUR   € / m2

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum drásaná kolekce Jasan Věž 2-lamela našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print