Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum – Ořech Natur

 (3-lamela/205 mm) UV lak / Dýhovaná kolekce

 


Dýhovaná podlaha Magnum – Ze dřeva je sice pouze nášlapná vrstva, jedinečná konstrukce dřevěných dýh na speciálním vysoce stlačeném dřevěném podkladu ale navíc dělá podlahu odolnou vůči tlaku a nechává povrch krásný a hladký. Povrchová úprava podlahy speciálním akrylátovým lakem chrání proti opotřebení vrchní vrstvy z pravého dřeva.

 

Podlaha Magnum Smart Ořech Natur

 

Ořech

Původ : Amerika

Použití : Dřevo ořechu amerického má velmi široké použití. Vyrábějí se z něho dřevěné podlahy, dřevěné dýhy, obložení, nábytek atd.

Popis dřeva :  Ořechové dřevo to je pravá vzácnost v truhlařině a podlahovém sektoru. Nepravidelné tmavé pruhy a výrazná vlnitá struktura dávají fascinující dekorativní efekt. Ořechová podlaha okouzlí na první pohled. Těžko srovnatelné s čímkoliv jiným. Vlastnostmi podobný dubu. Americký ořech je těžký, relativně tvrdý a má excelentní dimensionální stabilitu. Ořech americký je jednou z nejcennějších severoamerických dřevin.

 

Dýhovaná podlaha Magnum - řez parketou

  

 Parametry podlahy

Délka lamely 1200 mm
Šířka lamely 195 mm
Celková tl.lamely 8 mm
Kód zboží magnumdyhaorechnatur

Informace o dostupnosti u podlaháře

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dýhované dřevěné podlahy Magnum Dýhovaná kolekce Ořech Natur našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print