Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Panga-Panga

 (3-lamela/205 mm) UV lak / Exotická kolekce  

 


Exotická kolekce dřevěných podlah Magnum směřuje ke zvlášť náročným zákazníkům. Kvalita, luxus a exkluzivita je na prvním místě požadavků pro tuto řadu dřevěných podlah. Dřevěné podlahy Magnum exotické kolekce se odlišují od ostatních řad především svojí tvrdostí a odolností, typickou pro dřeviny tropických oblastí. Jen málo reagují na klimatické změny v interiéru. Jsou vhodné pro luxusní reprezentativní interiéry, stejně tak jako pro všechny prostory, kde dochází k nadměrnému využívání podlahy.

Podlaha Magnum Exotics Panga-Panga

 

Panga-Panga

Původ : Afrika

 

Použití : Díky své odolnosti vůči obroušení a opotřebení je dřevo Panga panga velmi vhodné na podlahy a to jak v bytech či domech, tak i podlahy v průmyslových prostorách, kde se předpokládá extrémní zátěž. Používá se také na parkety, všeobecné využítí nachází i ve stavebnictví, v truhlářství, ale třeba i na výrobu sportovních potřeb.

Popis dřeva :  Jádrové dřevo čerstvě nařezaného dřeva Panga panga má podobně jako Wenge žluto hnědou barvu, ale pak po několika měsících tmavne a získává jednotně hnědou, někdy i skoro černou barvu se střídavými vrstvami světlých a tmavých tkání, které vytvářejí dekorativní obrazce. Bělové dřevo je od jádrového dřeva jasně ohraničeno a má žluto bělavou barvu. Panga panga je dřevina blízce příbuzná Wenge, má podobnou texturu jader, avšak nemá až tak tmavou barvu jako pravé wenge. Panga panga, která bývá často zaměňována s wenge patří rovněž mezi nejznámější druhy exotických dřev používaných na výrobu podlah, kde je žádoucí výraznost světlých a tmavých prvků ve dřevě. 

 

Podlaha Barlinek - řez parketou

 

 

 

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumexotpanga3

 

 

 

 

 

 

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1490  Kč / m2
Slovenská republika 58.50 EUR   € / m2

 

 

 

 

    

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum Exotická řada – Panga-Panga našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print