Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum – Třešeň Natur

 (3-lamela/205 mm) UV lak / Dýhovaná kolekce

 


Dýhovaná podlaha Magnum – Ze dřeva je sice pouze nášlapná vrstva, jedinečná konstrukce dřevěných dýh na speciálním vysoce stlačeném dřevěném podkladu ale navíc dělá podlahu odolnou vůči tlaku a nechává povrch krásný a hladký. Povrchová úprava podlahy speciálním akrylátovým lakem chrání proti opotřebení vrchní vrstvy z pravého dřeva.

 

Podlaha Magnum Smart Třešeň Natur

 

Třešeň

Původ : Evropa, Amerika, Asie

Použití : Masívní a dýhovaný nábytek, podlahové parkety

Popis dřeva : Načervenalé až červené (napařené) dřevo; nepravé jádro červené až červenohnědé, vlnitě až zubatě odstíněné stupně = fakultativní barevné jádro . 

Textura: stejnoměrná, lehce fládrovaná (tangenciální řez), lehce pruhovaná (radiální řez), vzácněji pommelé (tangenciální řez), jemně rýžkovaná, málo dekorativní

 

Dýhovaná podlaha Magnum - řez parketou

  

 Parametry podlahy

Délka lamely 1200 mm
Šířka lamely 195 mm
Celková tl.lamely 8 mm
Kód zboží magnumdyhatresennatur

Informace o dostupnosti u podlaháře

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dýhované dřevěné podlahy Magnum Dýhovaná kolekce Třešeň Natur našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print