Podlahy Barlinek

Dřevěné podlahy Barlinek Merbau Family

 (1 lamela/180 mm) UV lak / řada Exclusive


Řada dřevěných podlah Exclusive směřuje ke zvlášť náročným zákazníkům. Kvalita, luxus a exkluzivita je na prvním místě požadavků pro tuto řadu dřevěných podlah. Dřevěné podlahy Barlinek Exclusive se odlišují od nižších řad především závěrečnou úpravou lakem UV se zvýšenou odolností anebo přírodním olejem. 

Podlaha Barlinek Merbau Family

Merbau

Merbau je dřevina původem z Asie s temno žluto-červeno-hnědou barvou, která se v různých úhlech pohledu mění. Podlaha Merbau je výjimečně vytrvalá a elegantní.

Family

Merbau Family je podlaha s krásnou kresbou dřeva a bohatou paletou barev se středními suky, tvořícími jemné vzory. Půvab přírodního dřeva utváří dokonalý dojem z merbauové podlahy.

Lakování s UV vytvrzením

U této řady dřevěná podlaha prochází lakováním akrylovými laky, vytvrzovanými UV zářením. Základní sortiment podlah Barlinek opatřujeme polomatným lakem (součinitel odrazu světla 20° v Gardnerově stupnici). Nejdůležitějšími přednostmi dřeva ošetřeného akrylovými laky vytvrzenými UV zářením jsou :

  • vysoké estetické a užitkové hodnoty
  • snadnost ošetřování a udržování povrchu podlahy v čistotě
  • odolnost proti procesu stárnutí; nulový obsah škodlivých látek
  • vysoká pružnost povrchu
  • žádné negativní vlivy na pracovní podmínky a přírodní prostředí.

Prkno šířky 180 mm

Absolutní novinka v kategorii jednolamelového barlineckého prkna. Originální podlahové prkno, které svým vzhledem připomíná tradiční jednolité prkno, je však oproti němu nejen lacinější, ale také usnadňuje pokládání podlahy, díky zjednodušenému montážnímu systému.

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 180 mm
Celková tl.lamely 15 mm

Informace o dostupnosti u prodejce

 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  odbornou pokládku dřevěné podlahy Barlinek Merbau Family našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print