Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Ořech

 (3-lamela/205 mm) UV lak / Kolekce Rošáda  


Kolekce Rošáda dřevěných podlah Magnum vyniká unikátním systémem ručně lepených lamel. Široký výběr z mnoha variant podlah a exkluzívní vzhled předurčují podlahy Magnum Rošáda do moderních interiérů. Podlahy jsou potaženy ochrannou vrstvou nové generace MagShield, zvyšující odolnost proti poškrábání. Lamely jsou impregnovány proti vlhkosti MagLock gelem.

Podlaha Magnum Rošáda Ořech 3-lamela

Ořech

Původ : Amerika

Použití : Dřevo ořechu amerického má velmi široké použití. Vyrábějí se z něho dřevěné podlahy, dřevěné dýhy, obložení, nábytek atd.

Popis dřeva :  Ořechové dřevo to je pravá vzácnost v truhlařině a podlahovém sektoru. Nepravidelné tmavé pruhy a výrazná vlnitá struktura dávají fascinující dekorativní efekt. Ořechová podlaha okouzlí na první pohled. Těžko srovnatelné s čímkoliv jiným. Vlastnostmi podobný dubu. Americký ořech je těžký, relativně tvrdý a má excelentní dimensionální stabilitu. Ořech americký je jednou z nejcennějších severoamerických dřevin.

Podlaha Barlinek - řez parketou

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Informace o dostupnosti  u prodejce

 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum  řada Rošáda – Ořech 3-lamela našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print